زایمان همزمان دو خواهر دو قلو + تصاویر

زایمان همزمان دو خواهر دو قلو

دوقلوهای همسان با زایمان در یک روز خبر ساز شدند. این خواهران دوقلو که شباهت بی نظیری به هم دارند از دوران بچگی نیز همه کارها و رفتارهایشان مثل هم بود و اینباز نیز حتی در به دنیا اوردن بچه خود نیز با هم و یکسان زایمان کردند ، بدون هماهنگی و برنامه ریزی از قبل.

خواهران دوقلو به نام های “کیم آبراهام” و دنیل گرنت” که از دوران نوزادی تمامی مراحل رشد و تغییرات ظاهری شان را با هم طی کرده بودند بعد از ازدواج نیز به طور همزمان از بارداری خود مطلع شده و در یک روز زایمان کردند.

زایمان همزمان دو خواهر دو قلو

زایمان همزمان دو خواهر دو قلو

زایمان خواهران دوقلو

خواهران دوقلوی ۳۲ ساله بدون انکه برنامه ای برای بارداری به صورت همزمان داشته باشند در یک دوره زمانی یکسان با نتیجه ی آزمایش مثبت بارداری و با خوشحالی نزد مادرشان رفتند.

“گرنت” در این مورد گفت :بعد از ازدواج همیشه دوست داشتیم که بارداری و تولد نوزادمان هم مثل تمام اتفاقات دوران کودکی تا جوانی که تجربه کرده بودیم مشابه و هم دوره باشد ولی انتظارش را نداشتیم تا اینکه یک روز “آبراهام” با خوشحالی به من تلفن زد و گفت که تست بارداری انجام داده است و منتظر نتیجه آن است ،

او که خیلی ذوق زده بود از من خواست تا من هم یک تست بارداری بدهم . من که اصلا به باردار بودن فکر نمیکردم با حرفهای خواهرم مشتاق شدم تا از این ماجرا مطلع شوم.

بعد از انجام تست با خواهرم دوباره تماس گرفتم خیلی ذوق زده شده بودم چرا که نتیجه مثبت بود باورم نمی شد چرا که وقتی خواهرم تلفن را جواب داد با خوشحالی گفت که او هم باردار است.

با هم پیش یک پزشک متخصص رفتیم و تصمیم گرفتمی که تمام مراحل مراقبت های بارداریمان را مثل همیشه همزمان و کنار هم سپری کنیم.

 

زایمان همزمان دو خواهر دو قلو

 

بعد از چندین هفته که برای انجام سونوگرافی تعیین جنسیت رفته بودیم متوجه شدیم که نوزاد هر دوی ما پسر است و در کمال ناباوری هر دوی مای در تاریخ ۲۲ آپریل زایمان خواهیم کرد.

اما پزشک معتقد بود که احتمالا زایمان ما در دو روز متفاوت و البته با یک روز فاصله خواهد بود. برخلاف نظر پزشک و نتیجه سونوگرافی هیچ کدام از ما روز ۲۲ آپریل زایمان نکردیم و درست روز ۲۸ ماهه مزمان درد زایمان به سراغمان آمد و به بیمارستان رفتیم.

اصلا باورکردنی نبود که حتی در یک زمان نوزادها به دنیا آمدند درست در یک روز .

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: