حضور پلیس اسکیت سوار در شهر های پرترافیک +عکس

حضور پلیس اسکیت سوار در شهر های پرترافیک +عکس

 معاون اجرایی معاونت تربیت و آموزش نیروی انتظامی جمهوری اسلامی از به صحنه آمدن پلیس اسکیت سوار به خیابان های پر ترافیک شهرهای کشور خبر داد.
 
پلیس اسکیت سوار
پلیس اسکیت سوار

 پلیس اسکیت سوار

 به گزارش ایرنا ، سرهنگ علیرضا منوچهر آبادی در آیین تحلیف فراگیران مرکز آموزش انتظامی شهید بیگلری مشگین شهر افزود: افزایش روز افزون بار ترافیکی در بیشتر معابر شهرهای بزرگ کشور بویژه کلان شهرها موجب شده که هنگام وقوع تصادف حتی پلیس موتور سوار نیز نتواند در موعد مقرر در صحنه حادثه حاضر شود.

او تشریح کرد: بر همین اساس از مهرماه امسال معاون تربیت و آموزش ناجا تصمیم به تربیت پلیس اسکیت سوار گرفت و اولین واحد پلیس اسکیت سوار نیز در مرکز آموزش انتظامی مشگین شهر تربیت شد.

 
    پلیس اسکیت سوار

وی گفت: با برنامه ریزی های انجام شده به زودی رشته اسکیت به عنوان یک واحد آموزشی در مراکز آموزشی ناجا تدریس و این رشته ورزشی در بین پرسنل نیروی انتظامی ترویج خواهد شد.

در سال های اخیر نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با پذیرش مشمولان فارغ التحصیل دانشگاهی در مرکز آموزش انتظامی مشگین شهر و تربیت افسران و درجه داران وظیفه زمینه ارتقای این مرکز را فراهم کرد و مرکز آموزش انتظامی شهید بیگلری به عنوان شش مرکز آموزش انتظامی مهم جمهوری اسلامی ایران در کشور معرفی شد.

در چند سال اخیر این مرکز توانسته در زمینه تحقیق و پژوهش و چند شاخص دیگر رتبه اول کشوری را آن خود کند.
مشگین شهر در ۹۰ کیلومتری شمال غربی اردبیل قرار دارذد.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: