لبخند داور لحظه اخراج دروازه‌بان پرسپولیس مقابل ذوب اهن +عکس

مجله مراحم: عکس زیر مهم‌ترین صحنه دیدار مرحله یک‌چهارم نهایی جام حذفی است. زمانی که جهانبازی گلر پرسپولیس را به دلیل خطای هند و جلوگیری از موقعیت گل‌زنی در همان دقیقه ۲۲ از زمین مسابقه اخراج کرد.

اخراجی که تقریبا به نظر تمام کارشناس داوری اشتباه بود و توپ به سینه دروازه‌بان پرسپولیس برخورد کرده بود. البته هم یدالله جهانبازی و هم برخی بازیکنان ذوب آهن معتقدند این اخراج به خاطر حرکت خطرناک گلر پرسپولیس بوده و اگر حتی هندی هم در کار نبوده، حرکت خطرناک او کارت قرمز داشته است.

البته نوید مظفری معتقد است اگر حتی حرکت خطرناک را هم گرفته باشد، تنها یک کارت زرد کافی است و سعید مظفری‌زاده هم می‌گوید حتی به خاطر این که مهاجم تسلطی روی توپ نداشته است، نیازی به کارت زرد هم ندارد.

لبخند داور لحظه اخراج دروازه‌بان پرسپولیس مقابل ذوب اهن +عکس

نکته مشهود در این عکس خنده یدالله جهانبازی است. خنده‌ای که توام شده با التماس‌های احمد نوراللهی و ایمان صادقی. خنده‌ای که البته لحظات کابوس‌واری را برای این داور در آینده خواهد ساخت.

این سومین بازی پیاپی پرسپولیس برابر ذوب‌آهن بود که به سرخ‌ها ۱۰ نفره می‌شوند.

 

علی میرزابیگی که در بازی روز گذشته ذوب آهن و پرسپولیس در جام حذفی،خطای هند ایمان صادقی را به یدالله جهانبازی اطلاع داد،پس از تماشای فیلم مسابقه متوجه اشتباه خود شد. یرزابیگی به طور کامل پذیرفته که مرتکب اشتباه شده و در گفت و گو با مسولان پرسپولیس هم اظهار داشته که این توپ به دست صادقی برخورد نکرده بود و به سینه اش اصابت کرد. از آنجایی که جهانبازی در این صحنه جا مانده بود،به حرف های کمک خود اعتماد کرد و صادقی را از بازی اخراج کرد.

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: