جلوگیری از چروک پوست با زهر مار

جلوگیری از چروک پوست با زهر مار و خواص سم مار برای پوست و اسفاده از زهر مار برای جلوگیری از چروک پوست و استفاده از زهر مار برای جلوگیری از پیری پوست را در مجله مراحم بخوانید.

جلوگیری از چروک پوست با زهر مار

به گزارش جله مراحم به نقل از شفا آنلاین: سم مار را می‌توان به‌تنهایی استفاده کرده و یا آن را با کرم‌های مرطوب‌کننده و یا دیگر محصولات مراقبت پوست ترکیب کرد و به‌عنوان درمانی برای مبارزه با پیری پوست استفاده نمود.

سازندگان کرم‌های دارای سم مار ادعا می‌کنند این کرم تمامی خواص بوتاکس را دارد بدون اینکه هزینه‌ی آن مانند بوتاکس زیاد باشد.

ازآنجایی‌که محصولات دارای سم مار نیز کمی گران هستند بهتر است قبل از خرید بدانید این ماده چگونه با چروک‌های پوستی مبارزه می‌کند و چه تأثیری روی پوست شما دارد.

جلوگیری از چروک پوست با زهر مار

سم مار مانند بوتاکس عمل می‌کند و انقباضات عضلانی صورت را کاهش داده و حرکت سلول‌ها را محدود می‌کند.

درنتیجه پوست محکم می‌ماند. راز پشت سم مار این است که سم مار سبب فلج شدن ماهیچه‌ها می‌شود، یک ترکیب مصنوعی از سم مار سبب می‌شود موقتاً ماهیچه‌های صورت بی‌جان شوند.

این کار مانع شکل‌گیری یا عمیق‌تر شدن چروک‌های پوستی خواهد شد.

همچنین ببینید: لحظه وحشتناک پرتاب زهر مار کبرا

چروک‌های اطراف چشم‌ها و دهان به‌مرورزمان شکل می‌گیرند زیرا ماهیچه‌های صورت با حرکات متعددی که برای لبخند زدن، خندیدن و یا اخم کردن انجام می‌دهید منقبض می‌شوند.

این حرکات صورت سبب می‌شوند هر بار پوست کشیده شده و به‌مرورزمان چروک شود، درنهایت پوست انعطاف‌پذیری خود را ازدست‌داده و دیگر نمی‌تواند به حالت اولیه‌اش بازگردد، درنتیجه خطوط و چروک‌های روی پوست شکل می‌گیرند.

سم مار می‌تواند روی چروک‌های روی پیشانی، گردن، اطراف دهان و اطراف چشم‌ها اثر بگذارد. فقط در زمان استفاده باید دقت کنید کرم وارد چشمانتان نشود.

چگونه از کرم سم مار استفاده کنیم؟

اگر می‌خواهید سم مار را به کرم یا مرطوب‌کننده‌ی فعلی خود اضافه کنید و تابه‌حال از آن استفاده نکرده‌اید بهتر است از پزشک خود مشورت بگیرید تا آن را با دیگر محصولات مخلوط‌کنید.
سم مار را با محصولات پوستی متفاوتی می‌توان ترکیب کرد اما هیچ‌وقت نباید آن را با محصولاتی ترکیب کنید که خودشان نیز سم مار دارند زیرا می‌تواند به پوست شما آسیب برساند.
سم مار در آب حل می‌شود و می‌توان آن را با سرمه‌ای آرایشی رقیق یا حتی آب مقطر ترکیب کرد. همچنین می‌توانید از کرم‌های سم مار آماده استفاده کنید.
ازآنجایی‌که در برخی مصرف‌کنندگان سم مار سبب واکنش‌های شدید پوستی می‌شود باید در ابتدا مقدار خیلی کم از آن را استفاده کنید و ببینید روی پوست شما چه تأثیری خواهد داشت.

همچنین ببینید: فیلم: ببینید زهر مار چه بلایی بر سر انسان می آورد!

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: