خودکشی سرباز بانک تجارت در آبادان (۱۸+)

خودکشی سرباز بانک تجارت در آبادان خبر غم انگیز بود که صبح امروز رخ داد.

به گفته پدر این سرباز وی خودکشی نکرده و عمدی در کار نبوده است.

پدر این سرباز در گفتگو با مجله مراحم گفت:

“باسلام من هادی عاقلی پدر سربازی که در خبرها به دروغ در مورد کشته شدنش در بانک تجارت آبادان در تاریخ ۹۶/۲/۱۷ منتشرشده که باعث مشکلات روحی وروانی زیادی به خانواده من گردید و نتایج تحقیقات پلیس نشان بر آن داشت که هیچ گونه عمدی در کشته شدن پسرم مشاهده نگردید چرا خالا اعتراض دارم به خبر منتشر شده و تا پایان تحقیقات پلیس اقدامی انجام ندادم.

نمیدونید این خبر چه بلایی سر ما آورد… به جای همدردی ، دردی شدید روی از دست دادن تنها فرزند پسرم که عضو تیم بسکتبال پالایشگاه آبادان هم بود بر دل ما گذاشته است”

لازم به ذکر است که در خبرگزاری ها درباره درگذشت این سرباز چنین منتشر شده است:

امروز صبح به سرباز بانک تجارت آبادان با تلفن خبر دادند که دختر مورد علاقه اش ازدواج کرده است و این سرباز بعد از شنیدن این خبر با اسلحله کلاشینکف که در اختیار داشت یک گلوله به سر خود شلیک کرد و جان داد.

خودکشی سرباز بانک تجارت در آبادان (عکس زیر مربوط به این خبر نیست و به اشتباه در رسانه ها منتشر شده است)

خودکشی سرباز بانک تجارت در آبادان

جزئیات خودکشی سرباز بانک

سرباز جوان وقتی شنید دختر مورد علاقه اش ازدواج کرده در میان کارمندان بانک با اسلحه کلاشینکف دست به خودکشی زد.

سرباز پلیس  که نگهبان بانک تجارت در فلکه سده آبادان بود صبح امروز در طبقه بالای بانک در برابر کارمندان و مشتریان بانک با شلیک گلوله اسلحه کلاشینکف به سرش زندگی را پایان داد.

این سناریوی تلخ کافی بود تا تیمی از ماموران پلیس و امدادگران اورژانس برای نجات جان این سرباز جوان در محل حاضر شدند اما تلاش پزشکان بی فایده بود و پسر جوان به کام مرگ فرو رفته بود.

یکی از شاهدان ماجرا به خبرنگار گفت: این سرباز جوان ۴ ماه است که به خدمت سربازی آمده است و قبل از خودکشی از او شنیده بودیم که به دختر جوانی علاقه داشته و قصد ازدواج با او را داشته است اما متوجه شده که در زمان خدمت سربازی، دختر مورد علاقه اش ازدواج کرده است.

بنا به این گزارش، تحقیقات پلیسی برای علت و انگیزه این مرگ خودخواسته سرباز جوان در دستور کار تیم های پلیسی قرار گرفته است.

 

خودکشی سرباز بانک تجارت در آبادان

خودکشی سرباز بانک تجارت در آبادان

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: