هدیه ای ویژه برای مسی + عکس

سوغاتي ويژه ايران براي مسي

ایده‌پرداز طرح یوز ایرانی روی لباس تیم ملی فوتبال ایران، از احتمال تقدیم توپی به لیونل مسی خبر داد که ۳۲ گونه حیوانی در معرض خطر، روی آن طراحی شده است.

به گزارش «دنیای اقتصاد»، آرش نورآقایی درباره طرح‌های پیش‌روی کارگروه یوز آسیایی در جام‌جهانی گفت: پس از قبول استفاده از تصویر یوز آسیایی روی لباس اعضای تیم ملی، کاتالوگ و دفترچه‌ای را تهیه کردیم که چنانچه در مسابقات تیم ملی ایران گل زد و گفت‌وگویی با اعضای تیم انجام و در آن درباره طرح لباس‌شان پرسشی از سوی خبرنگاران مطرح شد، اطلاعات کافی در این باره داشته باشند. وی همچنین از آماده کردن توپی خبر داد که در آن طرح گونه‌های در معرض خطر ۳۲ کشور شرکت‌کننده در جام‌جهانی نقش بسته است.

نورآقایی اهدای این توپ به لیونل مسی را از دیگر برنامه‌های عنوان شده ذکر و تصریح کرد: این اقدام جدا از بعد تبلیغاتی برای حفاظت از محیط‌زیست، می‌تواند عذرخواهی ما از این بازیکن فوتبال به واسطه حرکت‌های ناشایست صورت گرفته تلقی شود و ایران را به عنوان رهبر جنبش حمایت از حیوانات در معرض انقراض نیز معرفی کند. وی برگزاری جشنواره «کودک‌، فوتبال و محیط‌زیست» که چندی پیش در برج میلاد برگزار شد را یک موفقیت دانست و افزود: در این جشنواره نزدیک به ۱۱۴ نفر از مربیان کودک، راهنمایان تور و مسوولان شرکت کردند.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: