اتفاقات عجیب در تمرین تیم استقلال +تصاویر

اتفاقات عجیب در تمرین تیم استقلال از دوربین عکاسان پنهان نماند. اولین حاشیه تمرین تیم استقلال تاخیر در برگزاری تمرین این تیم بود زیرا بازیکنان این تیم به همایش انتخاباتی حسن روحانی رفته بودند که از وی حمایت کنند.

اتفاقات عجیب در تمرین تیم استقلال

دومین اتفاق عجیب بنر هواداران تیم استقلال بود که بنری را در حمایت از مهدی رحمتی اورده بودند که نعوذ بالله حاوی متن کفر آمیزی بود که در تصویر زیر میبینید.

بنر عجیب حمایت از رحمتی

اتفاقات عجیب در تمرین تیم استقلال

 

اتفاق عجیب دیگر حضور یک خانم در نیمکت تیم استقلال بود که ساعات طولانی را با علیرضا منصوریان به گفتگو ایستاده بود.

حضور یک زن در نیمکت استقلال

اتفاقات عجیب در تمرین تیم استقلال

 

قرار بود تمرین امروز (شنبه) استقلال ساعت ۱۶:۳۰ در کمپ باشگاه برگزار شود، اما به دلیل حضور اعضای تیم در همایش حمایت از یکی از کاندیدهای ریاست جمهوری، این تمرین با تأخیر دو ساعته برگزار شد.

بسیاری از بازیکنان با کت و شلوار در وسط زمین حضور داشتند و پس از چند دقیقه با تصمیم کادر فنی، لباس‌‌های خود را عوض کرده و آماده تمرین شدند.

رضا افتخاری مدیرعامل و پندار توفیقی دبیر هیئت مدیره استقلال هم همراه بازیکنان در همایش حضور داشته و سپس به کمپ باشگاه بازگشتند.

بهنام برزای دقایقی با پندار توفیقی به صورت خصوصی صحبت کرد.

حدود ۶۰ هوادار در کمپ حضور داشتند و بارها علیرضا منصوریان و بازیکنان را تشویق کردند. آنها همچنین بنر عجیبی از مهدی رحمتی در کمپ نصب کرده و به تشویق او پرداختند. نوشته‌ روی بنر این بود که کفر، ولی خدای من تویی!!!

وریا غفوری، هرایر مگویان، علی قربانی، محمد حسین کنعانی‌زادگان، امید ابراهیمی و سیدحسین حسینی غایبان تمرین بودند. غفوری و ابراهیمی مصدوم هستند، قربانی شب گذشته جشن مراسم ازدواج خود را برگزار کرده و حسینی هم برای برگزاری جشن ازدواج خود راهی شیراز شده است.

یکی از هواداران بانوی استقلال در صندلی یکی از کمپ‌ها حضور داشت و علیرضا منصوریان دقایقی با او صحبت کرد.

بازیکنان ابتدا به کارهای کششی پرداختند و سپس فوتبال درون تیمی را انجام دادند. نکته قابل توجه اینکه، مهدی رحمتی در نقش مهاجم بازی می‌کرد و درون دروازه‌ها یک طرف حمید بابازاده مربی دروازه‌بان‌ها و یک طرف هم ارشیا بابازاده فرزند او ایستاده بود.

در فوتبال درون تیمی، علیرضا منصوراین هم بازی می‌کرد که برای دقایقی پای او کش آمد و پزشکان به مداوای او پرداختند.

استقلال خود را برای برگزاری دیدار رفت مقابل العین امارات که روز دوشنبه اول خردادماه در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود، آماده می‌کند.

اتفاقات عجیب در تمرین تیم استقلال

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: