پیشنهاد عجیب آخوندی به قالیباف !

پیشنهاد عجیب آخوندی به قالیباف

باقر قالیباف در دومین مناظره تلویزیونی به نامزدهای انتخاباتی اعلام کرد که اموال و دارایی خود را اعلام کنند عباس آخوندی وزیر راه دولت روحانی در بیانیه اعلام کرد که حاضرم اموال و دارایی ام را با اموال قالیباف عوض کنم و اگر قالیباف موافق باشد من با کمال میل می پذیرم.

پیشنهاد عجیب آخوندی به قالیباف

پیشنهاد عجیب آخوندی به قالیباف

 

پیشنهاد معاوضه اموال با قالیباف

عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی با انتشار ویدئویی از زنگنه وزیر نفت خواستار معاوضه اموال و دارایی‌های خود با اموال قالیباف کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری شد.

خبرگزاری تسنیم نوشت: در این ویدئو زنگنه در پاسخ به سئوال فردی مبنی بر این‌که “آقای قالیباف اخیرا گفته وزرای روحانی ساده‌زیست نیستند و کاسب هستند، شما کاسبید؟، گفت: «من نزدیک ۲۴، ۲۵ سال است که وزیرم و حدود ۱۲ سال هم هست که وزیر نفتم. یعنی در وزارتخانه‌ای کار می‌کنم که پُردرآمدترین وزارتخانه کشور است و بیشترین گردش مالی را دارد.

اگر قرار باشد من کاسب باشم باید بیشترین درآمد و اموال را داشته باشم. پیشنهادم به آقای قالیباف این است که بیاییم و اموالمان را با هم تاخت بزنیم. یعنی هر چه من و خانواده‌ام دارند به اسم آقای قالیباف می‌کنم و هر چه هم ایشان و خانواده‌اش دارند به اسم من بکنند. این خیلی چیز ساده‌ای است؛ اگر آماده‌اند فردا صبح می‌توانیم برویم محضر این کار را انجام دهیم. من آماده هستم. بالاخره ساده‌زیستی را این جوری نشان بدهیم… .»

وزیر راه و شهرسازی نیز که وزارتخانه تحت مدیریتش چند هفته‌ای است روی تخریب یکی از کاندیدای منتقد دولت یازدهم تمرکز کرده‌اند با انتشار ویدئو وزیر نفت خواستار معاوضه اموالش با قالیباف شد.

چندی پیش انتشار تصاویر یکی از ویلاهای عباس آخوندی در فضای مجازی، حواشی و جنجال زیادی را علیه وی و کابینه ثروتمند حسن روحانی ایجاد کرده بود.

پیشنهاد عجیب آخوندی به قالیباف

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: