حرکت جالب مردم برای جلوگیری از خودکشی پسر جوان

حرکت جالب مردم برای جلوگیری از خودکشی یک پسر جوان اقدامی زیبا از سوی عابرین شهر لندن بودن. مردم با مشاهده اقدام به خودکشی یک پسر جوان از روی پل به طرف او رفتند و با طناب و کمربند او را به میله ها بستند تا خود را به پایین نیندازد.

حرکت جالب مردم برای جلوگیری از خودکشی

حرکت جالب مردم برای جلوگیری از خودکشی

 

تصاویری که به تازگی منتشر شده است فداکاری عابران عبوری در نجات جان یک مرد جوان را در شمال لندن نشان می دهد. این تصاویر تعدادی از عابران عبوری را نشان می دهد که در حالی که گردن، پاها و کمر این مرد جوان را با دست و طناب به مدت ۲ ساعت گرفته بودند تلاش می کنند تا مانع خودکشی وی شوند.

در حالی که تعداد اندکی از مردم در زیر پل عابر حضور داشتند برخی دیگر نیز با کمک تلفن های هوشمند خود از این صحنه فیلم و عکس تهیه کردند. این حادثه باعث شد تا خیابان منتهی به این پل عابر برای چند ساعت توسط پلیس لندن بسته شود. سرانجام نیروهای آتشنشانی با کمک یک بالابر هیدرولیک این مرد را به پایین پل عابر منتقل و از خودکشی وی جلوگیری کردند.

جلوگیری مردم از خودکشی پسر جوان

حرکت جالب مردم برای جلوگیری از خودکشی

 

” نیگل هووارد ” یکی از شاهدان عینی در این خصوص گفت: ” عده زیادی از مردم تلاش کردند تا مانع خودکشی این مرد جوان شوند. برخی هم دچار شوک شده بودند و هراسان به این صحنه نگاه می کردند. سرانجام با کمک آتشنشانان، پلیس و اورژانس این مرد جوان نجات یافت.”
گفتنی است؛ بنا به گفته سخنگوی پلیس لندن این مرد جوان دارای مشکل روانی بوده است.

حرکت جالب مردم برای جلوگیری از خودکشی

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: