حمله طرفداران “کی روش” به صفحه رییس جمهور در اینستاگرام و…

مجله مراحم: حامیان و هوادران کارلوس کی روش به صفحه رییس جمهور در اینستاگرام رفته اند و کامنت هایی برای نگه داشتن سرمربی تیم ملی گذاشته اند. تنها ۴۸ ساعت پس از پیروزی قدرتمندانه تیم ملی مقابل شیلی فعالیت های مجازی برای نگه داشتن کارلوس کی روش افزایش پیدا کرده و یکی از راه هایی که حامیان سرمربی تیم ملی پیدا کرده اند حضور در صفحه اینستاگرام رییس جمهور و نوشتن کامنت هایی برای حفظ کی روش است.

 

 

 

هجوم حامیان کی روش به صفحه رییس جمهور در اینستاگرام و...(عکس)
 
 

 

 

 این کامنت ها در اکثر پست های ارسال شده رییس جمهور هست .کامنت هایی که از حسن روحانی درخواست کرده اند کارلوس کی روش را در تیم ملی ایران نگه دارد.

 

 

این البته فقط قسمتی از فعالیت هایی است که برای حفظ کی روش در روزهای گذشته انجام شده است. اکثر کاربران فضای مجازی طی ۴۸ ساعت گذشته در کامنت های خبرگزاری ها و سایت ها نشان داده اند که تحت تاثیر این پیروزی تمایل بیشتری برای نگه داشتن سرمربی تیم ملی دارند. این خواست البته به تشکیل کمپین مردمی برای نگه داشتن سرمربی تیم ملی شده است. طی دو روز گذشته دو صفحه اجتماعی در فیس بوک و اینستاگرام فعال شده که مربوط به اعتراض به فدراسیون فوتبال است و یک نامه اعتراض هم برای حمایت از کی روش امضا شده است. صفحات فیس بوک و اینستاگرام هر کدام نزدیک به ۲۵۰۰ عضو دارند و نامه اعتراض آمیز هم تا ساعت ۱ بامداد شنبه هشتم فروردین ماه به امضا نزدیک به ۱۱۰۰ نفر رسیده است. /مجله مراحم

 

 

 

هجوم حامیان کی روش به صفحه رییس جمهور در اینستاگرام و...
 
 
 

 

تشکیل این کمپین شاید به تنهایی نشان دهنده اتفاق مهمی نباشد اما تعداد حمایت کنندگان از کارلوس کی روش طی ۴۸ ساعت علی رغم اینکه تبلیغاتی برای این صفحات وجود ندارد قابل توجه است. سرمربی تیم ملی ایران اعلام کرده پس از بازی تدارکاتی مقابل تیم ملی سوئد به ایران می اید تا شرایط جدا شدنش از تیم ملی را فراهم کند. او البته هنوز اشاره مستقیمی نکرده که چطور ممکن است در ایران بماند یا چگونه جدا می شود، اما گوشه و کنایه های که در حرف های کی روش وجود دارد نشان می دهد که او از جلسه اش با اسدی دبیرکل فدراسیون فوتبال به این نتیجه رسیده است. 

 

 

 

هجوم حامیان کی روش به صفحه رییس جمهور در اینستاگرام و...

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: