خلبان هواپیمای سقوط کرده تایوان به یک قهرمان تبدیل شد

مقامات تایوانی اعلام کردند که در حادثه سقوط هواپیمای مسافربری این کشور که منجر به کشته شدن ۳۱ نفر شد خلبان این هواپیما نقش یک قهرمان را داشته است.

 

 

مجله مراحم: رسانه‌های تایوانی اعلام کردند جسد این خلبان درحالی از هواپیما خارج شده که فرمان تا آخرین لحظه در دستان وی بوده و تمام تلاش خود را برای نجات جان مسافرانش انجام داده است.

 

 

فرماندار تایپه از تلاش این خلبان ۴۲ ساله برای برخورد نکردن هواپیما با برج‌ها و مجتمع‌های مسکونی آن منطقه تقدیر کرد. پرواز GE235 شرکت هواپیمایی ترانس آسیا روز چهارشنبه همراه با ۵۸ سرنشین به دلیل از دست دادن تعادل به درون رودخانه‌ای سقوط کرد.

 

 

رسانه‌های به نقل از مقامات شهری اعلام کردند که درصورت برخورد این هواپیما با برج‌های شهر تعداد تلفات می‌توانست به مراتب بیشتر باشد. درپی عملیات امداد ۱۵ نفر از سرنشینان این هواپیما نجات یافتند اما ۱۲ نفر همچنان مفقود هستند و عملیات امداد همچنان برای یافتن آنها ادامه دارد.

 

 

هنوز اطلاعات بدست آمده از جعبه سیاه این هواپیما منتشر نشده و برخی رسانه‌ها از انتشار آن در روز جاری (جمعه) خبر داده‌اند. خلبان این هواپیما در آخرین تماس خود با برج مراقبت از آتش گرفتن موتور هواپیما خبر داده و درخواست کمک کرده بود.

 

 

سقوط هواپیمای مسافربری در تایوان

 

 

 

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: