گرفتن عکس سلفی با جنازه ها (تصاویر)

مجله مراحم: این گروه برای بهترین عکس بین ۳۰ تا ۱۵۰ دلار جایزه نقدی در نظر می گیرد. مدیران این سایت اینترنتی در قوانین این رقابت ترسناک نوشته اند که فرد داخل عکس حتما باید لبخند به لب داشته باشد.
پس از مدت کوتاهی این سایت پر از عکس های کسانی شد که با اموات خود در مراسم تشییع سلفی گرفته اند. این گروه اینترنتی تا کنون۵۰۰ نفر عضو داشته که همه آن ها از طریق شبکه مجازی VK قابل شناسایی هستند.

مدیران این گروه اینترنتی، پس از دستگیر شدن توسط پلیس در اعترافات خود گفته اند، جایزه ۱۳۰دلاری بهترین عکس به کسی تعلق گرفته که با جسد دختر ۱۳ ساله ای که در تصادف کشته شده، سلفی گرفته است. خانواده این دختر نوجوان هم به رسانه محلی خود گفته بودند که تمام ترس آن ها در طول مراسم تشییع، دوربین هایی بوده که مدام در حال فلش زدن بودند!

پلیس این کشور هنوز در حال پیگیری است تا بلکه بتواند به نحوی از شیوع این رقابت وحشتناک بین مردم روسیه جلوگیری کند.

 

گرفتن عکس سلفی با جنازه ها (تصاویر) , تصاویر/ سلفی مخوف با مردگان(+18) گرفتن عکس سلفی با جنازه ها (تصاویر) , تصاویر/ سلفی مخوف با مردگان(+18) گرفتن عکس سلفی با جنازه ها (تصاویر) , تصاویر/ سلفی مخوف با مردگان(+18) گرفتن عکس سلفی با جنازه ها (تصاویر) , تصاویر/ سلفی مخوف با مردگان(+18) گرفتن عکس سلفی با جنازه ها (تصاویر) , تصاویر/ سلفی مخوف با مردگان(+18)گرفتن عکس سلفی با جنازه ها (تصاویر) , تصاویر/ سلفی مخوف با مردگان(+18) 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: