اعتراض به نوع تیپ زدن بازیگران فیلم آتش بس ۲

خبرگزاری بسیج نوشته تهمینه میلانی در جدیدترین فیلم سینمایی خود با نام “آتش بس ۲” با سبکی جدید به ارزشها و اعتقادات اسلامی حمله کرده است.

به گزارش خبرگزاری بسیج، با توجه به عکسهای اخیر منتشر شده از فیلم “آتش بس ۲” که تصویربرداری آن مدتی است به پایان رسیده، می بینیم میترا حجار بازیگر فیلم در حالی که حلقه ای را بر انگشت شست دست چپ خود دارد، به ایفای نقش می پردازد. گفتنی است انگشتر در شست دست چپ به معنی عضویت در گروه های شیطان پرستی و در دست راست به معنی همجنس گرایی است.

 

 

 

 

حال این سوال به وجود می آید که آیا این حلقه که پهنای آن نیز قابل توجه است از دید عوامل فیلم و خانم کارگردان دور مانده؟ آیا طراح صحنه و لباس “آتش بس ۲” متوجه اقدام خانم بازیگر در انداختن حلقه در انگشت شست دست چپ نشده؟ آیا خانم میترا حجار، شخصا و بدون اطلاع عوامل فیلم این انگشت را در دست خود انداخته؟ آیا کارگردان فیلم نسبت به این حلقه در انگشت شست دست چپ خانم بازیگر بی اعتنا بوده؟

 

 

با تمام این تفاسیر خبرگزاری بسیج امیدوار است در سالی که فرهنگ، سهم عمده ای از آن را به خود اختصاص داده، هنگام اکران “آتش بس ۲” شاهد اصلاح این موارد از سوی سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باشیم.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: