در روز میلاد امام حسین(ع) شیعیان عربستان تکه تکه شدند (تصاویر وحشتناک)

در حالی که مردم منطقه شیعه نشین عربستان در شادی اعیاد شعبانیه و روز میلاد سیدالشهداء(ع) بودند، تروریستهای تکفیری برای اولین بار در این منطقه دست به یک عملیات انتحاری زدند.

مجله مراحم: در این انفجار مرگبار که در مسجد امام علی(ع) در شهر القدیح در منطقه القطیف شرق عربستان روی داد دست کم ۳۰ نفر شهید و زخمی شدند.

«محمد النمر» برادر «شیخ نمر باقر النمر» روحانی سرشناس عربستانی با محکوم کردن این حمله تروریستی اعلام کرد که عامل انتحاری یک سعودی است که با پوشیدن لباس پاکستانی خود را در میان نمازگزاران منفجر کرده است.

اعلام شده که بیش از ۱۵۰ شیعه در مراسم نماز جمعه در مسجد امام علی(ع) حضور داشتند.

در تصاویر منتشر شده از جنازه عامل انتحاری تنها سر و قسمتی از پاهای وی باقی مانده و بقیه اجزای بدنش بر اثر انفجار مواد منفجره که به بدنش بسته بوده متلاشی شده است.

نمازگزاران پس از این انفجار یکصدا شعار «لبیک یا حسین(ع)» سر دادند. آنان بلافاصله در تجمعی خودجوش این انفجار تروریستی را به شدت محکوم کردند و همزمان با ولادت امام حسین(ع) فریاد لبیک یا حسین(ع) سردادند.

اخبار دریافتی حاکی از آن است که شمار شهدای این انفجار تاکنون ۱۵ نفر برآورد شده و شمار زخمی‌ها نیز ده‌ها نفر عنوان شده است.

برای نخستین بار است که چنین حمله‌ای در یکی از مساجد شیعیان در این منطقه صورت می‌گیرد.

وزارت کشور رژیم سعودی در بیانیه‌ای بدون هیچگونه جزئیاتی تنها اعلام کرد که در یکی از شهرهای القطیف انفجاری روی داده است.

 

توجه: مشاهده این تصاویر برای همه افراد توصیه نمیشود

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.
.
.
 
در حالی که مردم منطقه شیعه نشین عربستان در شادی اعیاد شعبانیه و روز میلاد سیدالشهداء(ع) بودند، تروریستهای تکفیری برای اولین بار در این منطقه دست به یک عملیات انتحاری زدند.
 
[wppjwp preview=”http://fa.abna24.com/cache/video/2015/05/22/11fc6471a317a66219ba3ea4d58446d2.jpg” video=”http://fa.abna24.com/upload/video/2015/05/22/48_555f1bb107a2e.flv” duration=””]

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: