داعش یک جوان عراقی را سنگسار کرد +تصاویر

عناصر گروه تروریستی داعش روز یکشنبه یک مرد عراقی را در موصل سنگسار کردند.

 

 این گروه تروریستی در یکی از جدیدترین جنایات خود در موصل مرکز استان نینوا که آن‌را ولایت نینوا نامیده یک جوان عراقی را به سنگسار محکوم کرده و به فجیع‌ترین شکل ممکن به قتل رساند.

 

در تصاویر منتشر شده از این جنایت صدها نفر از مردم موصل در یکی از خیابان‌های این شهر تجمع کرده و تروریست‌های داعش بر خلاف تمامی معیارهای اسلامی در اثبات جرم، بدون شهادت شهود و نظر قاضی عادل، متهم را سنگسار کردند. 

در این جنایت، تروریست‌های بی‌رحم داعش درحالیکه دستان آن مرد را بسته بودند، به جان او افتادند و وی را تا حد مرگ با سنگ‌هایی به اندازه تکه آجر سنگسار کرده و به قتل رساندند.

 

مجله مراحم: تظاهر به اجرای حدود الهی، به ویژه حد زنا از سوی داعش در حالی است که تا کنون ده‌ها نمونه از جدول‌های زمان‌بندی و برنامه شرم‌آور جهاد نکاح سران داعش با زنان و دختران فریب خورده و اسیر دست تروریست‌ها، منتشر شده و مشخص است که داعشی‌ها با این اقدامات وحشیانه، جز تمسخر احکام الهی و زیر سؤال بردن آموزه‌های اسلامی، هدفی ندارند.

 

مزدوران داعش برای جلوگیری از هرگونه اعتراض و مقاومت مردمی در مناطق تحت کنترل خود، هر از گاهی با انجام اینگونه اعدام‌ها مقابل چشم مردم، تلاش می‌کنند در این مناطق رعب و وحشت ایجاد کنند.

 

 سنگسار , عکس سنگسار , فیلم سنگسار , فسلم سنگسار توسط داعشسنگسار , عکس سنگسار , فیلم سنگسار , فسلم سنگسار توسط داعشسنگسار , عکس سنگسار , فیلم سنگسار , فسلم سنگسار توسط داعشd4f4f15baaa4deb8dcسنگسار , عکس سنگسار , فیلم سنگسار , فسلم سنگسار توسط داعشسنگسار , عکس سنگسار , فیلم سنگسار , فسلم سنگسار توسط داعشسنگسار , عکس سنگسار , فیلم سنگسار , فسلم سنگسار توسط داعش

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: