آبرو ریزی “نشان درجه یک خدمت!” محمود احمدی نژاد

محمد رضا رحیمی معاون اول محمود احمدی نژاد در دور دوم ریاست جمهوری وی ، در ۲۲ خرداد ۱۳۹۲ ، نشان درجه یک خدمت را از احمدی نژاد دریافت کرد. گفتنی است طبق قانون، به کسی که نشان درجه یک می گیرد ، یکصد سکه طلای تمام بهار آزادی تعلق می گیرد.

 

 

محمد رضا رحیمی از متهمین پرونده اختلاس از بیمه ایران و استانداری تهران بوده و با صدور قرار وثیقه آزاد می‌باشد. در چند روز گذشته ، خبر صدور حکم حبس و جزای نقدی برای وی ، از جانب سخنگوی قوه قضائیه و بدون جزئیات بیشتر، اعلام شد.

نشان درجه یک خدمت


 

 

 

 

 

محمدرضا رحیمی: من معاون اول نظام هستم

رحیمی با انتقاد از اعلام این حکم  تصریح کرد: من فقط محمدرضا رحیمی نیستم، من معاون اول این نظام هستم. بنده ۳۴ سال سابقه خدمت در جمهوری اسلامی ایران را دارم؛ بنابراین نباید این قدر ساده به موضوع نگاه کرد.

معاون اول محمود احمدی نژاد در دولت دهم گفت: جناب آقای اژه ای! معاون اول قوه قضائیه، شما اگر به قانون نگاه کنید خواهید دانست که نباید حکمی که هنوز قطعی نشده است را اعلام کنید.

غلامحسین محسنی اژه‌ای در آخرین نشست خبری خود با خبرنگاران درباره  این که  حکم معاون اول رییس جمهوری سابق ایران صادر شده است گفت: تا زمانی که یک حکم قطعی نشده نمی‌توانیم در مورد جزئیات آن صحبت کنیم اما حبس و جزای نقدی شامل حکم وی می‌شود.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: