ماجرای کانال چنگال در تلگرام کانالی عجیب در تلگرام

ماجرای کانال چنگال در تلگرام کانالی عجیب در تلگرام و ماجرای کانال تلگرامی که هر روز عکس یک چنگال را منتشر میکند.

ماجرای کانال چنگال در تلگرام

به تازگی در تلگرام کانالی عجیب مشهور شده است که هر روز عکس تکراری یک چنگال را منتشر میکند و نکته جالب اینجاست که این کانال بیش از ۴۰ هزار عضو دارد! ۴۰ هزار عضو واقعی نه فیک و جعلی!!

این کانال تلگرامی هر روز عکس تکراری یک عدد چنگال را منتشر میکند! و همه اعضای آن از انتشار این عکس اصلا ناراضی نمیشوند و از کانال لفت نمیدهند.!

کانال چنگال با بیش از ۴۰ هزار عضو

ماجرای کانال چنگال در تلگرام

ماجرای کانال چنگال در تلگرام

خیلی تلاش کردیم که ادمین این کانال را پیدا کنیم و با جستجویی که انجام دادیم سر از اینستاگرام و فیسبوک دراوردیم که آن صفحات هم فقط تصویر همین یک چنگال است که هر روز منتشر میشود و اعضای صفحات هم بسیاز زیاد هستند!

در فیسبوک به سراغ یکی از اعضای این پیج رفتیم و از او درباره عضو شدنش در این صفحه سوال پرسیدم و او پاسخ داد که
“ادمین این پیج همسرش را از دست داده است و همسر او زمانی که در حال خوردن غذا بوده دچار سکته قلبی میشود و می میرد.
ادمین نیز چنگالی که در دستان همسرش بوده را به عنوان یادگاری برمیدارد و در همه شبکه های اجتماعی یک صفحه برای این چنگال باز میکند.”

ماجرای کانال چنگال در تلگرام

همچنین ببینید: کانال تلگرام اراذل و اوباش با ۲۵۰ هزار عضو

یکی دیگر از اعضای این پیج با تایید این ماجرا گفت: “ادمین این پیج با انتشار عکس چنگال همسرش به عنوان آخرین وسیله ای که او لمس کرده است میخواهد پیامی را به مردم برساند و اینکه روزهای زندگی همانند این چنگال تکراری است و به اجبار باید دیدن آن را تحمل کنیم…”

البته لازم به ذکر است که برخی خبرگزاری ها همانند خبرگزاری مهر نیز درباره این کانال گزارشی تهیه کرده است و این ادعا را رد میکند و معتقدند که ادمین این کانال دچار شکست عشقی شده است.

کانالی عجیب در تلگرام

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: