عمل جراحی دختری با سر عجیب و بزرگ +تصاویر

عمل جراحی دختری با سر عجیب و بزرگ

به گزارش مجله مراحم ، رونا بیگام که از نوعی شرایط نادر رنج می برد که منجربه ورم ۹۴ سانتی متری در سرش شده بود، هم اکنون بیشتر شبیه هر کودک دو ساله شده است!

پس از عملی که چند ماه پیش روی سر وی صورت گرفت ، چهره این کودک تغییر چشمگیری کرده است. این تغییر حاصل چندین عمل جراحی بر روی جمجمه اش است .

پزشکان آخرین عمل اصلاحی را روز جمعه بر روی وی انجام دادند که نتیجه آن کاملا در تصاویر زیر که در بیمارستانی در دهلی نو – هند گرفته شده قابل مشاهده می باشد.

عمل جراحی دختری با سر عجیب و بزرگ

پدر او عبدل رحمان گفت:”ما بسیار خوشحالیم، او اکنون خیلی بهتر شده ، قبلا چهره اش اصلا قابل شناسایی نبود.”

رونا با والدین فقیرش در دهکده ای در یکی از نواحی دوردست شمال شرقی هند زندگی می کند و با شرایطی تحت عنوان هیدروسفالس به دنیا آمد که در آن مایع مغزی نخاعی در مغز انباشته می شود.

ورم سر او که به ۹۴ سانتی متر رسیده بود، فشار زیادی به مغز آورده و صاف نشستن را برای وی غیرممکن ساخته بود.

پس از انتشار وضعیت او، یک موسسه تحقیقاتی در دهلی نو درمان این شرایط نادر را به صورت رایگان تقبل کرد و رونا جمعا ۱۰۵ روز را در بیمارستان سپری کرده است.

رحمان کارگر است و روزانه حدود ۲ پوند در آمد دارد ، او می گوید:”ما بسیار فقیر هستیم و از عهده مخارج این درمان بر نمی آمدیم ولی عده بسیاری داوطلب کمک به ما شدند.”

عمل جراحی دختری با سر عجیب و بزرگ,کله بزرگ,ناقص الخلقه هاسر غول پیکرعمل جراحی دختری با سر عجیب و بزرگ,کله بزرگ,ناقص الخلقه هادختر عقب ماندهعمل جراحی دختری با سر عجیب و بزرگ,کله بزرگ,ناقص الخلقه هاعمل جراحی دختری با سر عجیب و  بزرگترین سر دنیا رونا بیگام , کله بزرگ , دختر کله بزرگ , سر بزرگ , دختری با کله بزرگ , دختری با بیماری نادر , بیماری های نادر , بیماری های عجیب , ناقص الخلقه هاعمل جراحی دختری با سر عجیب و بزرگترین کله دنیاعمل جراحی دختری با سر عجیب و بزرگ,کله بزرگ,ناقص الخلقه هاعمل جراحی دختری با سر عجیب و کله هیولاییعمل جراحی دختری با سر عجیب و بزرگ,کله بزرگ,ناقص الخلقه هاسر بزرگعمل جراحی دختری با سر عجیب و بزرگ,کله بزرگ,ناقص الخلقه ها

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: