جنگیدن با گرگ توسط مرد لرستانی +تصاویر

جنگیدن با گرگ توسط مرد لرستانی باعث جراحات وحشتناکی بر صورت او شده است.

یک مرد لرستانی که برای تفریح به همراه خانواده خود به یکی از روستاهای اطراف خرم آباد به نام “روستای گل زرد” رفته بود مورد حمله یک گرگ قرار گرفت.

جنگیدن با گرگ توسط مرد لرستانی

این مرد ۲۷ ساله شهریور ماه برای پر کردن اوقات قراغت به همراه خانواده اش به رودخانه کاکارضا در اطراف خرم آباد میرود که به یک باره یک گرگ به فرزند او حمله ور میشود و این مرد جوان در یک اقدامی شجاعانه به نبرد با گرگ گرسنه میرود.

لحظات مرگبار جنگیدن با گرگ

خانواده این مرد میگوید همسرم مدام با مشت به صورت این حیوان ضربه میزد و گویی با هم کشتی گرفته بودند چرا که یکبار گرگ بر او مسلط میشد و گاهی همسر گرگ را زمین میزد!

درگیری با گرگ ۱۰ دقیقه ادامه داشته است که در نهایت هر دو به دره رودخانه سقوط میکنند و درحالی که در رودخانه افتاده بودند باز هم دست از نبرد بر نداشته و همچنان با هم درگیر بودند که در نهایت گرگ پا به فرار گذاشت ولی صورت همسرم را دریده بود.

جنگیدن با گرگ توسط مرد لرستانیجنگیدن با گرگ توسط مرد لرستانی,قربانی گرگ,مبارزه با گرگ

 

مبارزه مرد لرستانی با گرگ

کارشناس مسئول نظارت بر حیات‌وحش محیط‌زیست لرستان گفت از مسئولان و به خصوص جامعه پزشکان درخواست می‎کنیم که صورت این جوان خرم‎آبادی را درمان کنند.

رمضانی با اشاره به جزییات این حمله گفت: این جوان برای تفریح به همراه خانواده خود به روستای گل‌زرد واقع در محدوده رودخانه کاکارضا رفته بود، ناگهان گرگی بالغ به نزدیکی خانواده می‎آید و او بدون درنگ جهت مقابله با حمله گرگ اقدام به دفاع از خانواده خود می‎کند که در حین درگیری با گرگ به داخل رودخانه با هم سقوط می‎کنند.

تصاویر قربانی حمله گرگجنگیدن با گرگ توسط مرد لرستانی,قربانی گرگ,مبارزه با گرگ

تصاویر قربانی حمله گرگ

کارشناس مسئول نظارت بر حیات‌وحش محیط‌زیست لرستان افزود: در این درگیری دست‎ها و صورت به خصوص بینی این جوان بشدت آسیب می‎بیند ولی به هر صورت گرگ رهایش می‎کند و به آن سوی رودخانه می‎رود.

جنگیدن با گرگ توسط مرد لرستانی,قربانی گرگ,مبارزه با گرگ

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: