جالب ترین رکورد های گینس +تصاویر (سری ۳)

بلندترین زبان دنیا!
 
آماده باشید تا از دیدن بلندترین زبان دنیا شگفت زده شوید! «Nick Stoeberi» از کالیفرنیا با زبان ۱۰.۱ سانتیمتری خود رکورد جدیدی را در کتاب گینس به نام خود ثبت کرد. او نه تنها می تواند بینی خود را لیس بزند بلکه می تواند آرنجش هم با زبان لمس کند!
 
بلندترین زبان دنیا!
 

 
قوی ترین ریش دنیا!
 
«آنتاناس کونتریماس» از لیتوانی رکورد سنگین ترین وزنه ای که با ریش بلند شده را به نام خود ثبت کرد یعنی ۶۳.۸ کیلوگرم! در اینجا تصویر بلند کردن دوست خانوادگی اش مونیکا را مشاهده می کنید!
 
قوی ترین ریش دنیا!
 

 
بیشترین سوختگی با فلفل
 
«جیسون مک ناب» از کنتاکی ایالات متحده، رکورد بیشترین خوردن فلفل بوت جولوکیا در دو دقیقه را از آن خود کرد. میزان سوزانندگی این نوع فلفل در مقیاس اسکویل ۱۰۰۰۰۰۰ اندازه گیری شده است. فقط برای اینکه این مقیاس دستتان بیاید باید بگوییم فلفل هالاپینو سوزانندگی بین ۲۵۰۰-۵۰۰۰ دارد! جیسون ۱۳ فلفل بوت جولوکیاچیلی را در ۲ دقیقه خورد!
 
بیشترین سوختگی با فلفل
 

 
رکورد بیشترین تعادل نگهداری روی بینی سگ!
 
«مانکی» سگ مطیعی است که رکورد بیشترین شیئی که متعادل روی بینی سگ نگه داشته شده را از آن خود کرد. او یکی از بااستعدادترین حیوانات خانگی است که در کتاب گینس در سال ۲۰۱۵ ثبت شده است.
 
رکورد بیشترین تعادل نگهداری روی بینی سگ!
 

 
بزرگترین اسکیت بورد دنیا!
 
بزرگترین اسکیت بورد دنیا با ۱۱.۱۴ متر طول، ۲.۶۳ متر عرض و ۱.۱ متر ارتفاع در سال ۲۰۰۹ توسط تیمی در لس آنجلس ساخته شد. «Joe Ciaglia» و تیمش حدود سه ماه برای ساخت این اسکیت بورد که دقیقا ۱۲ برابر اندازه اصلی است زمان صرف کردند.
 
بزرگترین اسکیت بورد دنیا!
 

 
ورزشکاری که رکورد بیشترین رکوردشکنی را به دست آورده!
 
ورزشکار چند رشته ای «Paddy Doyle» ممکن است یک افسانه باشد. این اعداد به اندازه کافی تکان دهنده هستند: او رکورد بیشترین اسکات در یک ساعت را دارد، ۴۷۰۸ تا! رکورد بیشترین شنا سوئدی با یک دست در یک سال، ۱۵۰۰۲۳۰ تا! رکورد بیشترین وزنه ای که در یک ساعت بالا برده، ۶۷۶۸۵.۰۵ کیلوگرم! رکورد سریعترین دویدن در یک مایل با یک وزنه ۱۸ کیلوگرمی بر پشت، ۵ دقیقه و ۳۵ ثانیه! او همچنین رکورد بیشترین رکورد شکستن در یک روز را دارد، ۱۴ رکورد!

پادی تا به امروز بیش از ۲۰۰ موفقیت این چنینی به دست آورده است. در سال ۲۰۰۹ گینس او را به عنوان قهرمان استقامتی تناسب اندام جهان معرفی کرد. عنوانی که تا کنون آن را حفظ کرده است. او اکنون ۴۰ سال دارد و همچنان به شکستن مرزهای جدید با بدن خود ادامه می دهد. به او لقب مرد آهنین را داده اند.
 
ورزشکاری که رکورد بیشترین رکوردشکنی را به دست آورده!
 

 
بلندترین سبیل دنیا!
 
بلندترین سبیل دنیا ۴.۲۹ متر اندازه گیری شده و متعلق به «رام سینگ چائوهان» از هندوستان تعلق دارند. 
 
بلندترین سبیل دنیا!
 

بلندترین ناخن های جهان!
 
رکورد بلندترین ناخن های جهان به «کریستین والتون» از لاس وگاس تعلق دارد. اندازه ناخن های او که در فوریه ۲۰۱۱ اندازه گیری شد ۶.۰۱۹ متر بود!  در سال ۲۰۱۳ این اندازه به ۷.۳۱۴ متر رسید. این زن ۴۵ ساله از سال ۱۹۹۰ ناخن های خود را کوتاه نکرده است.
 
بلندترین ناخن های جهان!
 

 
ورقلمبه ترین چشم دنیا!
 
«کیم گورمن» از ایالات متحده می تواند کره چشم خود را تا ۱۲ میلیمتر خارج از کاسه چشمش به بیرون فشار دهد. چشم او در نوامبر ۲۰۰۷ در اسانبول اندازه گیری شد. اندازه گیری «پاپ» یک علم دقیق است که توسط اپتومتریست با استفاده از دستگاهی به نام پروپتومتر اندازه گیری می شود. پروپتوزیس اصطلاحی است که برای جابجایی کره چشم یا برآمدگی چشم ها استفاده می شود. 
 
ورقلمبه ترین چشم دنیا!
 

 
رکورد بیشترین نی در دهان!
 
رکورد بیشترین تعداد نی که در دهان یک نفر قرار گرفته ۴۰۰ تاست که توسط سیمون المور از انگلستان به دست آمده است. او نی ها را ۱۰ ثانیه در دهانش نگه داشت.
 
رکورد بیشترین نی در دهان!
 
 
 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: