چاق ترین انسان روی کره زمین +تصاویر

چاق ترین انسان روی کره زمین

تاکنون تصور میشد این مرد مکزیکی حدود ۵۰۰ کیلوگرم وزن دارد و هم‌اکنون که او به بیمارستان منتقل شد، پزشکان وزن او را حدود ۵۹۰ کیلوگرم تخمین زدند.

مجله مراحم: بر اساس جدیدترین اخبار منتشر شده، چاق‌ترین مرد جهان نسبت به آنچه که تاکنون تصور می‌شد ۹۰ کیلوگرم سنگین‌تر است.
 

سنگین‌ترین فرد جهان راهی بیمارستان شد

پزشکان بر این باورند «پِدرو فرانکو» مکزیکی که تاکنون تصور می‌شد حدود ۵۰۰ کیلوگرم وزن دارد، سنگین‌تر است. او طی شش سال گذشته نتوانسته است حتی یک قدم هم راه برود و هم‌اکنون پدرو را به بیمارستان منتقل کرده‌اند تا با انجام عمل‌های جراحی مختلف او بتواند بار دیگر روی پای خود بایستد.
 

چاق ترین انسان جهان

 
سنگین‌ترین فرد جهان,چاق ترین انسان جهان,چاق ترین پسر جهان,پسر 500 کیلویی
 

چاق ترین انسان جهان

آزمایش‌های انجام شده در بیمارستان نشان داد وزن پدرو هم اکنون به حدود ۵۹۰ کیلوگرم رسیده است. او با شخصی که نامش به عنوان سنگین‌وزن‌ترین فرد جهان در کتاب گینس ثبت شده است فاصله چندانی ندارد. بر اساس اطلاعات کتاب رکوردهای جهانی «مانوئِل اورایب» پیش از آنکه در مه ۲۰۱۴ از دنیا برود ۵۹۶ کیلوگرم وزن داشت.
 
دکتر «جوز آنتونیو کاستاندا» از متخصصانی که مداوای پدرو را به عهده گرفته است اعلام کرد که شرایط بدنی سنگین‌ترین مرد جهان در وضعیت خطرناک به سر می‌برد و وزن بیش از اندازه او را در معرض خطر مرگ قرار داده است. پزشکان پیش از آنکه اعمال جراحی را روی پدرو آغاز کنند، رژیم غذایی سه ماهه برای او در نظر گرفته‌اند.
 
دکتر کاستاندا در این خصوص گفت:‌ «همه چیز تحت کنترل ما جلو می‌رود و پیش‌بینی می‌کنیم ظرف یک و نیم سال آینده وزن پدرو به ۷۶ تا ۸۸ کیلوگرم برسد».
 
سنگین‌ترین فرد جهان,چاق ترین انسان جهان,چاق ترین پسر جهان,پسر 500 کیلویی

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: