کشاورز معترض در هند خودش را دار زد! +تصاویر

در حالیکه هزاران کشاورز هندی به دلیل شرایط وخیم زندگی علیه سیاست های نخست وزیر این کشور دست به تظاهرات زده بودند یکی از کشاورزان در مقابل دیدگان همه خود را دار زد.
 
مجله مراحم: ده ها هزار کشاورز هندی روز گذشته در دهلی نو در اعتراض به طرح “نارندرا مودی” برای تسهیل اختصاص زمین های کشاورزی به صنایع و زیرساخت ها تظاهرات کردند. 
 
کشاورزان هندی که پس از فراخوان حذب “آم آدمی” در دهلی نو گردهم آمده بودند نسبت به وضعیت زندگی خود و سیاست های دولت مودی اعتراض کرده و اعلام کردند نارندرا مودی که با حمایت گسترده آنها نخست وزیر شد اکنون وعده هایش را زیرپا گذاشته است.
 
 در همین حال یک کشاورز معترض با بالا رفتن از یک درخت خود را در مقابل دیدگان همه دار زد. “عدنان عبلدی” عکاس رویترز که به طور اتفاقی در محل حادثه حضور داشت از این خودکشی عکاسی کرده است. او در ذیل عکس هایی که برای رویترز فرستاده گزارش داده است که این مرد را در شروع تجمع دیده که از درخت بالا می رود اما از آنجا که در چنین برنامه هایی بالا رفتن از درخت امری طبیعی به شمار می رود چندان به آن توجه نکرده است./مجله مراحم       
 
 
 با این حال زمانی که این کشاورز با شال سفید رنگ، خود را از شاخه درخت آویزان کرده و در حال جان دادن بوده جمعیت به یکباره متوجه او می شود. در این میان به سرعت چند نفر برای نجات جان او از درخت بالا می‌روند و سعی می کنند او را نجات دهند اما تلاش آنها با وجودی که پیکر مرد را از شال جدا کرده و پایین می اندازند با مرگ کشاورز به پایان می رسد.
 
 
 
مجله مراحم
 
(تصاویر) خودکشی کشاورزهندی در جمع معترضان
 
(تصاویر) خودکشی کشاورزهندی در جمع معترضان
 
(تصاویر) خودکشی کشاورز معترض در هند
 
(تصاویر) خودکشی کشاورزهندی در جمع معترضان

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: