پای خواهر بابک زنجانی به دادگاه باز شد +عکس

نماينده دادستان گفت: بابک زنجاني از طريق خواهرش، نامه هایی را از زندان به همکارانش در شرکت‎ها ارسال کرده که اظهارات خواهر وي در بازپرسی ثبت شده است.
پای خواهر بابک زنجانی به دادگاه باز شد +عکس
 
مجله مراحم:  رضا نجفی در ادامه طرح برخی موارد مندرج در کیفرخواست بابک زنجانی به نامه هایی که متهم به خواهرش می داد اشاره کرد و افزود: بهاره زنجانی پس از افشای ماجرای تبادل نامه های برادرش از زندان به بیرون دستگیر شد.

وی افزود: بهاره زنجانی در جلد ۱۵۹ پرونده گفته است در مورد نامه ها از من سوال شد که چه کسی در زمان دستگیری در کنار تو بوده است که من گفتم ایشان شخصی به نام فرید بود که گاهی از زندان برای من نامه می آورد .

نجفی ادامه داد: از بهاره زنجانی سوال شد در طول مدتی که با شخص فرید نامه ردو بدل می کردید چند فقره نامه به دست شما رسید که پاسخ داد ۱۰ نامه به من رسید که اکثر آْنها دلگرمی انها به خانواده بود که برخی از نامه ها را هم باید برای شرکت جانمایی می کردم.

نماینده دادستان در ادامه به بخش دیگری از اظهارات بهاره زنجانی این چنین اشاره کرد : از وی پرسیده شد پرینت آی وان چطور ارسال شده است که پاسخ داد نامه آی وان خطاب به بنده نبوده و فقط از طریق شرکت قابل اجرا بود.

گفتنی است، قاضی صلواتی پس از پایان اظهارات نماینده دادستان در هفتمین جلسه دادگاه علنی بابک زنجانی افزود: ماموری که در زندان نامه های بابک زنجانی را به خواهرش ارسال می کرده در حال حاضر بازداشت شده است.

وی تاکید کرد: پرونده این مامور خیانتکار در دادسرای تهران در حال رسیدگی است و او حق نداشته مسئول تبادل نامه های متهم نفتی باشد.

لازم به ذکر است در رابطه با عکس بکارگرفته شده در خبر برخی می‌گویند وی یکی دیگر از خواهران زنجانی است و احتمالا مقصد نامه های دیگر زنجانی است!!!

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: