ماجرای اخراج خلبان ایرانی توسط اماراتی ها

در پی فرود بزرگترین هواپیمایی مسافرتی جهان در تهران که این هواپیما متعلق به شرکت هواپیمایی الامارات است خلبان آن که ایرانی بود پس از فرود هواپیما اقدام به برافراشتن پرچم جمهوری اسلامی ایران در کابین این هواپیما کرد که همزمان با انتشار این تصاویر شرکت هواپیمایی امارات این خلبان را اخراج کرد.

 

 

 

به گزارش مجله مراحم، رسانه های امارات به نقل از منابع آگاه در وزارت کشور و شرکت هواپیمایی امارات، خبراخراج این خلبان را تایید کردند و نوشتند که این حرکت غیر اخلاقی و سیاسی خلبان باعث اخراج وی شده است!

 

 

 

هم چنین رسانه‌های امارات گزارش دادند که شبکه های اجتماعی در امارات تصاویر این خلبان با پرچم ایران را منتشر کردند که باعث انتقاد شدید کاربران در این شبکه ها شده است.

 

 

اخراج کاپیتان کامبیز پور قناد

 

 

 

 

تصاویر فرود این هواپیما در فرودگاه امام خمینی را در لینک زیر ببینید

 

 

فرود بزرگترین هواپیمای مسافری دنیا در فرودگاه امام خمینی

 

 

 

 

 

 

 

تکذیب خبر اخراج / به کاپیتان پورقناد فقط تذکر داده شده است

 

 

پیگیری‌های خبرنگار فارس در این‌باره حاکی از ان است که ظاهراً این اتفاق رخ نداده است.

در این‌باره مسئول روابط عمومی جامعه خلبانان ایران در گفت‌وگو با فارس اخراج پورقناد از امارات‌ایر را تکذیب کرد و گفت که وی ‌یکی از خلبانان درجه یک امارات‌ایر است و تمامی موضوعات مربوط به پرواز ایرباس ۳۸۰ در قالب برنامه‌ریزی امارات‌ایر بوده است.

وی این را هم گفت که البته مسئولان امارات‌ایر اعلام کرده بودند هر فعالیتی در این برنامه باید با هماهنگی آنها باشد که در این‌باره به خلبان پورقناد فقط تذکر داده شده است.

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: