ماجرای زندانی مهدی هاشمی و حکم پدرسوخته بازی

مینا مجیدی – مجله مراحم: حتما ضرب المثل دم خروس و قسم حضرت عباس را شنیده اید، ماجرا از این قرار بوده که روزی شخصی با ضرر فراوان (البته ضرری که به جیب خودش وارد می کرد نه به ضرر مردم مملکتش) می خواست مقدار بسیاری زیادی گاز از میادین گازی جنوب کشور را، ببخشید تعداد زیادی خروس را به کشوری مثل امارات بفروشد.
 
بعضی از مردم و مسئولین کشور که متوجه ضرری که به این شخص وارد می شد شده بودند، وارد صحنه شدند و گفتند جونیور جان ما به تو به هیچ عنوان اجازه نمی دهیم ضرر مالی آن هم به این بزرگی به خودت بزنی، بیت المال نیست که به همین راحتی خرج می کنی مال البیت است.
 
به جای این کار تو کمی ضرر به مملکت بزن این همه از خود گذشتگی تا کی باید ادامه پیدا کند؟! تو می توانی به جای اینکه ضرر به خودت بزنی ضرر به مردم بزنی ولی جونیور پاکدامن ماجرای ما به هیچ عنوان زیر بار این حرف ها نرفت.

کاریکاتور مهدی هاشمی , کاریکاتور رفسنجانی , کاریکاتور خانواده رفسنجانی , طنز رفسنجانی , داستان درباره رفسنجانی , علت زندانی مهدی هاشمی , طنز زندانی شدن مهدی هاشمی
 
او می گفت: مگر می شود کسی دین داشته باشد، پدرش از بزرگان کشورش باشد و خدا شاهد و ناظر بر امور ما باشد و او همچین کاری کند؟ آقا مگه میشه؟! مگه داریم؟!
 
خلاصه جونیور داستان ما دور از چشم همه رفت و برای این که مدیون مردم نشود دوباره معامله ای انجام داد که به ضرر خودش بود!
 
اما این دفعه کمی فرق می کرد ضرری که به جونیور وارد شده بود از بس زیاد بود سریع بر سر زبان ها افتاد. 
 
بعد از مدتی نمایندگان مجلس آن کشور که راضی به متضرر شدن جونیور نبودند جلوی معامله را گرفتند و او را به خاطر این ضرری که می خواست به خود وارد کند تحویل قوه قضاییه دادند، قوه قضاییه هم حکم به ۱۰ سال محکومیت و حبس برای جونیور نوشت.
 
دست خود جونیور که بسته بود و حرفی نمی توانست بزند اما مادرش از او دفاع کرد و گفت: (از آنجا که پسرم برای کمک به مردم و بیت المال این معامله را انجام داده بود و به خود ضرر وارد کرده بود،) پس… این حکم پدرسوخته بازی است!

طنز/ اندر حکایت جونیور فداکار و حکم پدرسوخته بازی! /////  چندتا کاریکاتور از مهدی بیاد تو متن بعد منتشر بشه
 
 
و پدر دل سوخته جونیور ما که خیلی از ضرری که پسر به خودش زده بود و به واسطه آن حکم زندان به جان خریده بود، ناراحت بود گفت: فقط بگویم یوسف از دامان پاک خود به زندان می‌رود.
 
 
کاریکاتور مهدی هاشمی , کاریکاتور رفسنجانی , کاریکاتور خانواده رفسنجانی , طنز رفسنجانی , داستان درباره رفسنجانی , علت زندانی مهدی هاشمی , طنز زندانی شدن مهدی هاشمی

در این وجیزه می خواهم عرض کنم که خانواده محترم جونیور ما را در غم ظلمی که به شما شده است شریک بدانید.

 
البته این مژده رو هم بدم که:
 
یوسف گم گشته بازآید به کنعان غم مخور
کلبه احزان شود روزی گلستان غم مخور
 
خطاب به پدر خانواده:
 
ای دل غمدیده حالش به شود دل بد مکن
 وین سر شوریده بازآید به سامان غم مخور
 
وخطاب به خود جونیور عزیز جان ها که تو این مدت خیلی ها بهش حسودیشون شده:
 
در بیابان گر به شوق کعبه خواهی زد قدم
 سرزنش‌ها گر کند خار مغیلان غم مخور

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: