حرکت عجیب یک بوکسور با پول هایش +عکس

حرکت عجیب یک بوکسور با پول هایش واکنش های زیادی در بین رسانه های دنیا به دنبال داشته است یکی بوکسور آمریکایی که یکی از ثروتمندان آمریکایی به شما میرود برای جلب توجه و فخر فروشی پنج میلیون پوند پول نقد را با گونی با خود حمل کرد و جلوی دوربین های خبرنگارن به داخل ماشین خود گذاشت و به زور جاسازی کرد!

کاربران شبکه های اجتماعی و رسانه های جهان این اقدام او را نشانه عُقده ای بود دانستند.

حرکت عجیب یک بوکسور با پول هایش

حرکت عجیب یک بوکسور با پول هایش

حمل پنج میلیون پول نقد با گونی

حرکت عجیب یک بوکسور با پول هایش

 

اقدام عجیب یک بوکسور ثروتمند با حمل پول هایش

فلوید می ودر بوکسور آمریکایی که با وجود بازنشستگی هنوز هم ثروتمندترین ورزشکار جهان است روز گذشته دست به کاری زد که تعجب همه را برانگیخت.

و به نقل از دیلی میل، می ودر در حالی که پنج میلیون پوند پول نقد با خود حمل می کرد به داخل اتومبیلش رفت و این مقدار پول هنگفت را نیز در اتومبیلش جا سازی کرد. هیچکس نمی داند دلیل این کار بسیار عجیب می ودر چیست و او به چه دلیل تصمیم گرفت تا این مقدار پول را با اتومبیل خود به نقطه دیگری ببرد.  البته طبق معمول پای رفتارهای عجیب او مبنی بر فخر فروشی با ثروتش در میان است، رفتاری که همواره با انتقادات زیادی روبرو شده است.  او که در میان رسانه های غربی به آقای پول شهرت یافته است اکنون هم مورد انتقاد قرار دارد. مخالفانش می گویند او فقط برای جلب توجه دست به چنین کار عجیبی زده است.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: