بدن هایی که تبدیل به دفتر نقاشی شده اند +عکس

قدیم ها زمانی که بعضی از افراد مبادرت به امر خالکوبی کردن می ورزیدند، جملات کلیشه ای مانند «رفیق بی کلک، مادر!» یا «عشق تو منو کشت!» یا «شهلای من کجایی؟» را خالکوبی می کردند. اما امروز دیگر این خالکوبی ها طرفدار ندارد و هستند بزرگوارانی که طوری خودشان را خالکوبی می کنند که انگار آنها را موکت کرده یا دورشان سفره قلمکار پیچیده اند. یعنی برخی از این عزیزان را که نگاه می کنیم، یاد هنر خاتم کاری اصفهان می افتیم. در این مطلب چند خالکوبی معروف از شخصیت های سینمایی و ورزشکاران را برای شما آماده کرده ایم که با یک جیغ بنفش به استقبال آنها می رویم!

 

زلاتان ابراهیموویچ

http://www.poonak.org/wp-content/uploads/2015/02/190241_648.jpg

 

زلاتان ابراهیموویچ مهاجم سوئدی اغلب باشگاه های دنیا، در کنار گل زدن و نابود کردن تیم های حریف، علاقه زیادی به خالکوبی دارد. نامبرده نام فرزندان خود را با فونت بی تیتر ۴۸ بر روی کمرش خالکوبی کرده و به گفته کارشناسان اگر سه تا بچه دیگر به دنیا بیاورد، نام آنها در قسمت ناشایستی از بدن او حک می شود که این زیبنده نیست. بنابراین زلاتان به همین دلیل دیگر بچه دار نمی شود.

 

 http://www.poonak.org/wp-content/uploads/2015/02/190240_787.jpg
 

مجله مراحم

سیلوستر استالونه

چهره ها و تتوهایشان!

یا همان «راکی» یا همان «رمبو» خودمان به دو چیز علاقه وافری دارد، اولی خالی بندی در فیلم هایش و دومی خال کوبی! خود استالونه بارها اعلام کرده که بدون این خالکوبی ها نمی توانسته دست خالی و با یک خنجر، یک جزیره را نابود کند. در پاره ای مواقع که خنجرش را هم گم می کرده، پیراهن خود را درآورده و با نشان دادن این خالکوبی ها به دشمنان، آنها را به هلاکت می رسانده!

 

مجله مراحم

ببخشید شما؟

چهره ها و تتوهایشان!
 

این بزرگوار را شما به اسم می شناسید؟ بنده فقط چند فیلم دیده ام که داخل زندان ساخته شده و استاد در آن فیلم ها تا سرحد مرگ از فرانکی و استیون سیگال کتک خورده است. یکی از دوستان نزدیک او به ما اعلام کرده که ایشان گاهی به جای سفره مورد استفاده قرار می گیرد و زمانی که اسباب کشی می کنند و به خانه ای می راند که پنجره زیاد دارد، نقش پرده را هم می تواند ایفا کند.

 
 

مجله مراحم

مارکو ماتراتزی

چهره ها و تتوهایشان!

مارکو ماتراتزی هیچ نسبتی با ماشین مازراتی ندارد، خصوصا با فلوکس واگن شان! بزرگوار کاپ جام جهانی را روی زانوی خود خالکوبی کرده است، کاپی که با رفتاری که او در مسابقه فینال با زین الدین زیدان داشت، از فحش به ارکان خانواده هم بدتر است.

 

مجله مراحم

 

لیدر آرسنال

چهره ها و تتوهایشان!

دلیل عدم موفقیت تیم آرسنال در ۱۰ سال اخیر کشف شد و الان دیگر همه می دانند چرا آرسن ونگر نمی تواند در هیچ جامی قهرمان شود. وجدانا شما فرض کنید بازیکن آرسنال هستید و پشت ضربه پنالتی قرار گرفته اید، آیا با دیدن این هیبت از ترس توپ را به در و دیوار نمی زدید؟

 

مجله مراحم

جانی دپ

چهره ها و تتوهایشان!

«به سراغ زن ها اگر می روی با تازیانه و مشت و لگد و کاراته و بوکس برو» این جمله تکمیلی جانی دپ مانند خود او بسیار بی ربط هستند و حروف و اشکالی بر روی بدن او نوشته شده اند که هیچ کس حتی خود او نیز معنی آنها را نمی داند. او هر زمان که به مغازه خالکوبی می رود، می گوید: «یه چیزی تتو کن که نمی فهمیش، منم نمی فهمم، بقیه هم نمی فهمن!»

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: