گرداندن اراذل و اوباش با آفتابه در شهر دهلران (عکس)

گرداندن اراذل و اوباش با آفتابه در شهر دهلران با حکم دادستان این شهر اجرا شد. گرداندن اراذل و اوباش با آفتابه در شهر دهلران به جرم شرارت و زورگیری انجام شد.

به گزارش مجله مراحم با حکم دادستان شهرستان دهلران سه نفر از اراذل و اوباش این شهرستان به جرم شرارت،زورگیری، چاقو کشی و… در خیابانهای شهرستان دهلران گردانده شدند.

گرداندن اراذل و اوباش با آفتابه در شهر دهلران

گرداندن اراذل و اوباش با آفتابه  

فلسفه اندختن آفتابه به گرداندن اراذل و اوباش چیست؟

دلیل انداختن آفتابه به گردن اراذل و اوباش و گرداندن انها در خیابان ها چیست؟ 

سردار احمد روزبهانی درباره گرداندن اراذل و اوباش با آفتابه گفت: این اقدام به علت آسیب زیادی که مردم از از طرف این افراد دیده اند چنین کاری انجام میشود.

سردار احمد روزبهانی افزود علت اصلی گرداندن اراذل و اوباش با آفتابه این است که نام و غرور انها در میان مردم شهر شکسته شود و این حکم فقط برای اراذل اوباش معروف و نامدار شهر صادر میگردد.

همچنین ببینید: اقدام وحشیانه اراذل و اوباش در جاده های شمال

  زمانی که با حکم مرجع قضایی اراذل و اوباش نامدار در سطح محلات خود گردانده شدند تا هیمنه آنان در برابر مردم شکسته شود مردم اقدام به انداختن آفتابه به گردن آنان کردند که ماموران نیز به علت همدردی با آنان هیچ مخالفتی نکردند.

اگر با حکم مقام قضایی بنا باشد برای شکستن هیمنه هر متهمی وی را در محله ها بچرخانیم باز این کار را انجام می دهیم زیرا گرفتن متهمان از درب منزل و بردن آنان موجب می شود که هیچکس از دستگیری آنان مطلع نشود و جرات شکایت پیدا نکند.

همچنین ببینید: کلیپ: قمه کشی اراذل و اوباش در زنجان

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: