بلیط “سلام بمبئی” ۳۰۰ هزار تومان شد!

بلیط ۳۰۰ هزار تومانی سلام بمبئی

سازنده‌های فیلم «سلام بمبئی» طی اقدامی بی‌سابقه، تصمیم گرفتند بلیت‌های مراسم افتتاحیه این فیلم را با قیمت ۳۰۰ هزار تومان پیش‌فروش کنند که البته با استقبال سرد مخاطب‌ها مواجه شد.

استقبال سرد مخاطبان از مراسم افتتاحیه «سلام بمبئی» با بلیت‌های ۳۰۰ هزار تومانی!

قرار است افتتاحیه «سلام بمبئی» با حضور بازیگرهای ایرانی و هندوستانی فیلم و همچنین دو خواننده هندی که در فیلم هم قطعه‌هایی را اجرا کرده‌اند در این مراسم شرکت داشته باشند.
 
جواد نوروزبیگی، تهیه‌کننده «سلام بمبئی» در گفت‌وگو با آنا اعلام کرد: «تمام بلیت‌ها فروخته خواهند شد و هنوز وقت زیادی برای خرید بلیت مراسم افتتاحیه باقی مانده است!»

 

سلام بمبئی

 
این در حالی‌ست که طی دو روز گذشته تنها ۱۴ بلیت این برنامه فروخته شده و با توجه به ظرفیت بیش از ۱۱۰۰ نفر سالن همایش‌های برج میلاد، باید منتظر ماند و دید مسئولان «سلام بمبئی» چه تدابیری را افتتاحیه و استقبال سرد مخاطبان تا این لحظه می‌اندیشند.
 
البته در ایران مرسوم است: وقتی فیلم‌ها و برنامه‌های این‌چنینی پس از هزینه‌های زیاد، با بی‌توجهی مخاطبان مواجه می‌شوند با شرایط ویژه چون تخفیف‌های زیاد و فروش بلیت‌ها به ارگان‌های دولتی، بخشی از بلیت‌ها فروخته می‌شود. باید منتظر ماند و دید عوامل «سلام بمبئی» برای فروش بلیت‌های گران‌قیمت مراسم افتتاحیه این فیلم چه می‌کنند.

تصاویری از پوسترهای سلام بمبئی را مشاهده میکنید

سلام بمبئی

پوستر سلام بمبئی برای اکران در ایران , پوستر سلام بمبئی در ایران
پوستر سلام بمبئی برای اکران در ایران , پوستر سلام بمبئی در ایران

عکس از بنیامین و همسرش شایلی در سلام بمبئی ,  جدیدترین عکس بنیامین بهادری و همسرش ,  عکس های بنیامین بهادری و همسرش با لباس هندی  ,  بیوگرافی بنیامین بهادری و همسرش بنیامین بهادری و همسرش با گریمی از فیلم سلام بمبئی, بنیامین و همسرش با تیپ هندی, عکس بنیامین بهادری و همسر جدیدش پوستر سلام بمبئی با طراحی محمدرضا شریفی نیا,پوستر فیلم سلام بمبئی

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: