فستیوال جنگ با گوجه فرنگی در کلمبیا (تصاویر)

فستیوال جنگ با گوجه فرنگی در کلمبیا و تصاویر جشنواره با گوجه فرنگی را در ادامه مشاهده میکنید.

فستیوال جنگ با گوجه فرنگی

در کشور کلمبیا سالانه به مناسبت فرا رسیدن فصل بهار جشنواره جنگ با گوجه فرنگی را برگزار میکنند در این مراسم صدها تن گوجه فرنگی توسط کامیون ها به خیابان ها ریخته میشوند تا مردم بتوانند از انها برای برگزاری مراسم استفاده کنند.

جشنواره گوجه فرنگی در کشورهای اروپایی نظیر اسپانیا نیز رواج دارد که البته در اسپانیا این مراسم مشهور تر است و این کشور این جشن را پایه گذاریی نموده است.

همچنین ببینید: جشن گوجه فرنگی در اسپانیا

این فستیوال پیشینه زیادی ندارد و بسیاری از مراسم های این کشورها به دلیل نداشتن قدمت تازه ابداع شده است.

مردم کلمبیا روز گذشته با صدها تن گوجه فرنگی به جان هم افتادند و جشن و شادی پرداختند البته این مراسم مخالفان زیادی به دلیل اسراف این مواد غذایی ارزشمند دارد ولی به هر حال هر ساله برگزار میشود.

تصاویر جشنواره با گوجه فرنگی در کلمبیا

فستیوال جنگ با گوجه فرنگی,جشنواره گوجه فرنگی فستیوال جنگ با گوجه فرنگی,جشنواره گوجه فرنگی فستیوال جنگ با گوجه فرنگی,جشنواره گوجه فرنگی فستیوال جنگ با گوجه فرنگی,جشنواره گوجه فرنگی فستیوال جنگ با گوجه فرنگی,جشنواره گوجه فرنگی فستیوال جنگ با گوجه فرنگی,جشنواره گوجه فرنگی فستیوال جنگ با گوجه فرنگی,جشنواره گوجه فرنگی فستیوال جنگ با گوجه فرنگی,جشنواره گوجه فرنگی فستیوال جنگ با گوجه فرنگی,جشنواره گوجه فرنگی فستیوال جنگ با گوجه فرنگی,جشنواره گوجه فرنگی

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: