آموزش دانلود ویدئو و عکس از اینستاگرام

همانطور که میدانید شبکه اجتماعی اینستاگرام یکی از پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی در دنیاست که طرفداران زیادی در ایران نیز دارد !

اصولا کاربران شبکه های اجتماعی , اینستاگرام را به عنوان شبکه اجتماعی عکس و فیلم میشناسند ! چرا که شما برای پست گذاشتن حتما باید یک عکس یا فیلم را ارسال کنید ! یعنی نمیتوانید پست های متنی را به تنهایی ارسال کنید ( البته در هنگام ارسال عکس یا فیلم میتوانید متنی را به عنوان توضیحات آن وارد کنید … )

وقتی شما وارد شبکه اجتماعی اینستاگرام میشوید , تعداد زیادی عکس و فیلم را مشاهده میکنید که ممکن است شما بخواهید برخی از آن عکس ها یا ویدیو ها را در گوشی خود داشته باشید ! پس با مجله مراحم همراه باشید تا روش ساده دانلود و ذخیره کردن عکس و فیلم از اینستاگرام را به شما آموزش دهیم .

 
 

 

 

دانلود کردن/ذخیره کردن عکس و فیلم از اینستاگرام در اندروید :

 

با نصب یک نرم افزار در گوشی اندرویدی خود به سادگی میتوانید تصاویر و ویدیو های اینستاگرام را در گالری گوشی خود ذخیره کنید . پس مراحل زیر را دنبال کنید :

۱. ابتدا نرم افزار InstaGetter را از لینک زیر دریافت کنید ( اگر میخواهید با موبایل از لینک زیر داتلود کنید این آموزش را مطالعه کنید ) :

دانلود نرم افزار InstaGetter

۲. نرم افزار InstaGetter را در گوشی خود نصب کنید و آن را اجرا کنید . برای اولین بار که نرم افزار را باز میکنید , یک صفحه Pop Up باز میشود که به شما آموزش میدهد ! شما میتوانید دکمه ” Back ” در گوشی خود را بزنید تا آن صفحه را ببندید و صفحه اصلی نرم افزار را مشاهده کنید .

۳. حالا وارد نرم افزار اینستاگرام ( Instagram ) شوید و عکس یا فیلم مورد نظر خود را پیدا کنید . در زیر کامنت های عکس مورد نظر شما بر روی گزینه ” ۳ نقطه ” ضربه بزنید و گزینه ” Copy Share URL ” را انتخاب کنید . با این کار لینک عکس یا فیلم در Clipboard گوشی شما ذخیره میشود . ( مانند تصویر زیر ) :

14

 

توجه : گزینه ” Copy Share URL ” در همه پست ها وجود ندارد !! این گزینه فقط در پروفایل هایی نمایان میشود که آن پروفایل , Public ( عمومی ) باشد ! ( یعنی Private ( خصوصی ) نباشد )

۴. اکنون در گوشی خود دکمه ” Recent Apps ” را بزنید و برنامه  ” InstaGetter ” را انتخاب کنید . ( به طور کلی در این قسمت باید وارد نرم افزار ” InstaGetter ” شوید ) :

2

۵. وقتی وارد نرم افزار InstaGetter شدید , بر روی گزینه ” Paste ” ضربه بزنید تا عملیات ” Checking Instagram URL ” یا همان “ چک کردن آدرس اینستاگرام ” انجام شود .

3

۶. بعد از مدتی ( بسته به سرعت اینترنت شما ) صفحه ای مانند صفحه زیر برای شما نمایان خواهد شد که میتوانید عکس یا فیلم را دانلود و در گوشی خود ذخیره کنید . برای اینکار میتوانید گزینه ” Save Video ” یا ” Save Image ” را انتخاب کنید :

4

البته این نرم افزار این ویژگی را دارد که شما همان عکس را بدون ذخیره در گوشی خود , مستقیما در پروفایل اینستاگرام خود Share کنید و همان تصویر یا ویدیو را پست بگذارید که اصطلاحا به آن ” Repost ” میگویند .

 
 

دانلود کردن/ذخیره کردن عکس و فیلم از اینستاگرام در iOS :

 

در سیستم عامل iOS نیز باید نرم افزاری برای دانلود و ذخیره عکس و فیلم از اینستاگرام بر روی گوشی نصب شود .

برای اینکار میبایست نرم افزار InstaGetter را دانلود و در گوشی خود نصب کنید . این نرم افزار را به صورت رایگان میتوانید از iTunes دانلود کنید

بعد از دانلود و نصب این نرم افزار بر روی دیوایس iOS خود , میتوانید تمامی عکس ها و فیلم های اینستاگرام مورد نظر را دانلود و ذخیره کنید .

از ویژگی های جالب این نرم افزار , دانلود عکس ها و فیلم ها حتی در Direct میباشد !

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: