آموزش برقراری تماس صوتی با تلگرام

آموزش برقراری تماس صوتی با تلگرام

 تماس صوتی تلگرام که چند روز پیش به این اپلیکیشن روسی افزوده شده بود از ساعاتی پیش فقط برای کاربران ایرانی فعال شد اما به دلیل هجوم مردم ایران برای برقراری تماس صوتی باعث ایجاد اختلال در سرورهای تلگرام شد و فعلا تماس صوتی از طریق تلگرام به مشکل خورده است ولی تا ساعاتی دیگر این مشکل برطرف خواهد شد.

همچنین ببینید: چگونه شماره تلفن خود را در تلگرام تغییر دهیم ؟ + آموزش

تماس صوتی در صورتی برای شما فعال می شود که یکی از کاربرانی خارجی یا کسانی که برای آنها فعال شده است با شما تماس بگیرند.

آموزش برقراری تماس صوتی با تلگرام

آموزش برقراری تماس صوتی با تلگرام

?برای فعال شدن این قابلیت، باید اول تلگرام را آپدیت کنید، بعد یک نفر که قبلا این امکان برایش فعال شده با شما تماس بگیرد یا میس کال بیاندازد!

?ابن قابلیت برای نسخه های اندروید و iOS فعال بوده ولی فعلا برای کاربران ویندوزی (دسکتاپ و ویندوزفون) هنوز فعال نشده.

?بعد از فعال شدن ابزار تماس تلفنی تلگرام در اندروید منوی Calls خواهید داشت و در نسخه iOS میتوانید از طریق Settings تب Calls را فعال کنید.

همچنین ببینید: آموزش تصویری ساخت ربات در تلگرام

?کیفیت تماس صوتی، و در نتیجه حجم مصرفی در هر دقیقه متفاوت خواهد بود. اگر احساس می‌کنید مصرف دیتای تماس‌ها زیاد است و حجم اینترنت شما را هدر میدهد، می‌توانید به تنظیمات تلگرام رجوع کنید و مراحل زیر را در تلفن همراه خود انجام دهید:

بخش Data and Storage⬅️Settings، گزینه‌ی Use Less Data را فعال کنید تا با کاهش نامحسوس کیفیت “صدای شما” در تماس، حجم مصرفی اینترنت شما صرفه جویی شود.

?تماس صوتی تلگرام در حال حاضر احتمالا به دلیل استقبال گسترده ایرانی ها ، دچار مشکل شده و مکالمه برقرار نمیشود پس تا رفع این مشکل لطفا از تلاش برای تماس صوتی خودداری کنید.

همچنین ببینید: آموزش رفع ریپورت در تلگرام

آموزش برقراری تماس صوتی با تلگرام

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: