ترامپ : ایران پررو است !

ترامپ : ایران پررو است

ترامپ در سخنرانی که در تلاویو پایتخت اسرائیل داشت گفت: برجام برای آمریکا وحشتناک است ولی برای ایران بسیار خوب است اما ایران آینقد پروو و جسور شده که به جای تشکر سر ناسازگاری دارد!

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل هم در پاسخ گفت: ایران یکی از کشور های تروریست پرور منطقه است و همه دشمنان ایران را به اتحاد دعوت میکنم که ایران را از بین ببریم.

نخست وزیر اسرائیل در گلایه به ترامپ گفت: آرزو دارم که هر وقت به خاور میانه امدی اول به اسرائیل بیایی و بعد به عربستان بروی.

ترامپ : ایران پررو است

ترامپ : ایران پررو است !

 

رئیس‌جمهور آمریکا در دیدار با نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی ادعاهای ضد ایرانی خودش را تکرار کرده است.

دونالد ترامپ که برای سفری دو روزه وارد اراضی اشغالی شده، با نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی دیدار دوجانبه ترتیب داده است.

رئیس‌جمهور آمریکا که در عربستان ادعاهای بی اساسی درباره ایران مطرح کرده بود، در دیدار با بنیامین نتانیاهو هم این ادعاها را تکرار کرد.

ترامپ با تاکید بر اینکه، برجام برای آمریکا توافقی وحشتناک اما برای ایران توافقی عالی است، مدعی شد که ایران به جای تشکر از آمریکا اکنون جسور شده است.

وی با اشاره به تحولات منطقه، ادعا کرد که آثار مخرب سیاست‌ها و اقدامات ایران در منطقه از عراق و سوریه گرفته تا یمن را به وضوح می‌توان دید.

ترامپ با انتقاد از مواضع دولت قبلی آمریکا مدعی شد که آمریکا با برجام، منابع مالی به ایران تزریق کرد و به آنها رونق اقتصادی داد در حالی که اگر این چنین نمی‌شد، «آنها ظرف ۶ ماه کاملا سقوط می‌کردند».

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: