تمرینات خطرناک دو ورزشکار تهرانی!+عکس

دو ورزشکار تهرانی با قدم زدن روی کابل های بین دو دکل فشار قوی تمرین خطرناکی را تجربه کردند.
ورزشکاران رسمی رشته “اسلک لاین” در تهران تسمه خودشان را بین دو دکل برق فشار قوی به طول ۳۰ متر و در ارتفاع ۶ متری از سطح زمین نصب کردند و زیرکابل های برق فشار قوی با ولتاژ ۲۳۰۰۰۰ ولت راه رفتند.
اسلک لاین هنر حفظ تعادل و راه رفتن، بر روی تسمه یا طناب که بین دو نقطه محکم شده است می باشد که اسلک لاینر با استفاده از آرامش و تسلط بر اعصاب خود به آن رسیده است.این کار بر روی یک تسمه پلی استری و یا نایلونی انجام می پذیرد. بعضی افراد آنرا برای تفریح و بعضی برای اهداف ورزشی و برخی دیگر این ورزش را برای رسیدن به سطح بالاتری از تسلط بر ذهن و آرامش درونی انجام می دهند.
گفته می شود مهیج ترین و پرمخاطره ترین شاخه ی اسلک لاین که جسارت و روحیه ماجراجویی بالایی را می طلبد، بستن اسلک لاین و حفظ تعادل در ارتفاعات است. اسلک لاین بر فراز دره ها، آسمان خراش ها، مابین صخره ها و به طور کلی هر گونه ارتفاع قابل ملاحظه از سطح زمین از همین دست هستند

تعدادی از ورزشکاران رشته  اسلک لاین در تهران  تصمیم گرفتند که تسمه خودشان  را بین دو دکل برق فشار قوی به طول 30 متر و در ارتفاع 6 متری از سطح زمین بکشند و زیر کابل های برق فشار قوی با ولتاژ 230000 ولت راه بروند .اسلک لاین یک ورزش تعادلی ، تمرکزی و هیجانی است که حرکات تعادلی ، ژیمناستیک ، یوگا ، حرکات پرشی و نمایشی  بر روی تکه ای از تسمه ای  مخصوص که ماهیت داینامیک دارد انجام مشود که بین دو نقطه کشیده شده است. این رشته ورزشی یکی از زیر شاخه های رشته صخره نوردی است .

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: