عکس گرفتن از زیر دامن دختران معضل عجیب در آمریکا +تصاویر

عکس گرفتن از زیر دامن دختران معضل عجیب در آمریکا این ناهنجاری در آمریکا سر و صدای زیادی را بر پا نموده و بسیاری از پسران جوان برای دختران و زنان مزاحمت های زیادی را ایجاد کرده اند!

عکس گرفتن از زیر دامن دختران

معضل عکس گرفتن از زیر دامن دختران در آمریکا

بسیاری از زنان و دختران آمریکایی در یک کمپین خواستار برخورد با این معضل اجتماعی و فرهنگی شده اند که تا کنون ۱ میلیون نفر به این کمپین پیوسته اند تا مقامات امریکایی فکری به حال این ماجرا کند!

در آمریکا برخی از پسران و مردان به صورت مخفیانه از زیر دامن زنان در مکان های عمومی و شلوغ عکاسی و فیلمبرداری میکنند و حتی صفحه ای در اینستاگرام برای این تصاویر ساخته شده است و افراد عکس های گرفته شده را در این صفحات به اشتراک میگذارند!

اما با فشارهای زیاد مردم و زنان آمریکایی این کار ممنوع و غیر قانونی شد و هر کسی که اقدام به عکس گرفتن از زیر دامن دختران کنند به دو سال زندان و ۵ هزار دلار جریمه محکوم خواهند شد.

تابلوهای هشدار خطر عکس گرفتن از زیر دامن دختران

حتی در برخی از مکان های عمومی که احتمال سوءاستفاده و عکس گرفتن از زیر دامن دختران وجود دارد تابلوهای هشدار نصب شده است!

عکس گرفتن از زیر دامن دختران

قانون جدید پس از آن تصویب شد که دادگاهی در ایالت ماسوچوست دو روز پیشتر مردی را که مخفیانه از زیر دامن یک خانم در قطار عکس گرفته بود ، به بهانه نبود قانون محکومیت ، آزاد کرده است.

دیول پاتریک حاکم ایالت ماساچوست آمریکا برای بر طرف کردن این خلاء قانونی ، با تصویب قانونی عکس برداری از زیر دامن زنان را از جمله جرایم شمرده است.حاکم ایالت ماساچوست آمریکا دستور داده است که فورا این قانون اجرا شود . بر اساس این قانون از این پس هر گونه تصویر برداری مخفیانه از دیگران که به قصد جنسی صورت می گیرد ، جرم محسوب می شود.در صورتی که قربانی چنین جرمی کودک باشد ، متهم احتمالا به ۵ سال زندان و پرداخت غرامت مالی ۵ هزار دلار محکوم خواهد شد.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: