حمایت مردم اروگوئه از گاز گرفتن سوارز + تصاویر

ستاره اخراج شده تیم فوتبال اروگوئه شب گذشته در دیدار این تیم مقابل کلمبیا به سوژه داغ هوادارن دو تیم تبدیل شده بود و اروگوئه‌ای ها سعی داشتند ضمن شوخی با حرکت سوارز فضا علیه این بازیکن را تغییر دهند.
تیم فوتبال کلمبیا شب گذشته موفق شد با نتیجه دو بر صفر اروگوئه را شکست دهد تا حریف برزیل در مرحله یک‌چهارم نهایی جام‌جهانی شود.
در این دیدار هواداران تیم فوتبال کلمبیا با در دست داشتن تصاویر لوئیس سوارز ستاره اخراج شده اروگوئه به تمسخر این بازیکن و تضعیف روحیه یارانش پرداختند و در مقابل اروگوئه‌ای‌ها هم برای حفظ روحیه خود با در دست داشتن تصاویر ستاره تیم خود سعی کردند فضای ایجاد شده پس از اقدام سوارز را تغییر دهند. لوئیز سوارز هفته گذشته و در اخرین بازی مرحله گروهی در مقابل ایتالیا شانه بازیکن حریف را گاز گرفت و چهارماه محروم شد.

 

 

 

پس از آنکه لوئیز سوارز به لاگومار برگشت در برابر هوادارانش که در حمایت از او جلوی خانه جمع شده بودند ایستاد و به ابراز احساسات آنان پاسخ گفت.

پس از بازگشت لوئیز سوارز به اروگوئه و خانه مادرش در لاگومار تعدادی از هواداران اروگوئه در حمایت از او جلوی خانه اش تجمع کردند؛ سوارز نیز به همراه فرزندانش برای تشکر از حرکت آنها، برایشان دست تکان داد.

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: