شرور معروف به پلنگ ایرانشهر در کرمان کشته شد

شرور معروف به پلنگ ایرانشهر در درگیری مسلحانه بامداد امروز در شهر کرمان کشته شد. این شرور که به دلیل زورگیری و چند قتل در ایرانشهر فراری بود توسط پلیس آگاهی شهر کرمان به دام افتاد ولی او با پلیس درگیر شد و در نهایت به ضرب گلوله به هلاکت رسید.

مجله مراحم؛ دادخدا سالاری دادستان عمومی و انقلاب کرمان از دستگیری قاتل  معروف به پلنگ ایرانشهر در شهر کرمان خبر داد.

هلاکت شرور معروف به پلنگ ایرانشهر

شرور معروف به پلنگ ایرانشهر 

وی در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: طی یکسری اقدامات اطلاعاتی از سوی ماموران پلیس آگاهی کرمان و طی یک درگیری مسلحانه قاتل فراری در شهر کرمان دستگیر شد.
سالاری با اشاره به اینکه انگیزه و علت اصلی قتل، انتقام جویی شخصی بوده است، اعلام داشت: قاتل به همراه همدستش سال گذشته با به رگبار بستن یک دستگاه خودروی تویوتا (راو۴ )در پمپ بنزین شهرستان ریگان منجر به قتل(الف.پ)می‌شوند و سپس به فرار اقدام می‌کنند.
این مقام قضائی در استان کرمان در ادامه افزود: پس از وقوع این حادثه رسیدگی به این پرونده در دستور کار دادستانی ریگان وپلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت و در نهایت با همکاری اداره جنایی پلیس آگاهی کرمان متهم ساعت ۳ بامداد در یک درگیری مسلحانه دستگیر شد.
دادستان کرمان خاطرنشان کرد: پرونده در دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان ریگان در حال رسیدگی است و تحقیقات تکمیلی دراین زمینه همچنان ادامه دارد.

کشته شدن شرور معروف به پلنگ ایرانشهر

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: