باز هم اعتراض و آشوب توسط «دلواپسان» در مشهد (تصاویر)

صبر کنید تصاویر بارگذاری شوند

.

.

.

.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

پدر شهید احمدی روشن خطاب به تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای کشورمان گفت: شما یک بار مذاکره با دشمن را تجربه کردید و به بن‌بست رسیدید پس باید بدانید با یک دشمن کلاهبردار و دروغگو نمی‌توانید به نتیجه برسید.

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

فرماندار مشهد: «ما اجازه نمی‌دهیم» مجوز دارد

 

محمد گلستانی‌فر با بیان اینکه مجوز اجتماع «ما اجازه نمی‌دهیم» از سوی فرمانداری صادر شده است، اظهار کرد: اجتماع «ما اجازه نمی‌دهیم» با جهت‌گیری مردمی و با حمایت از سیاست‌های رهبر معظم انقلاب و تیم مذاکره‌کننده بوده، در نتیجه مشکلی برای برگزاری ندارد.

 

وی با تاکید بر اینکه برگزاری این اجتماع منع قانونی ندارد، گفت: مسئولان برگزاری این اجتماع کمی با تاخیر برای اخذ مجوز اقدام کردند اما امروز مجوز برگزاری این اجتماع از سوی فرمانداری و استانداری داده شد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

سایت امید نوشت: در حالیکه در آستانه سالگرد ارتحال رهبر فقید انقلاب قرار داریم صدا و سیما با بی توجه‌ای به برگزاری مراسم‌های مختلف که به این مناسبت برگزار می‌شود به بزرگنمایی تجمع‌های دلواپسان (اغلب بدون مجوز و به صورت غیرقانونی!) می‌پردازد. روز پنجشنبه، بخش‌های خبری صداو سیما بدون انعکاس مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) که در گرگان با حضور آیت الله سید حسن خمینی برگزار شد به بزرگنمایی مراسمی با عنوان “ما اجازه نمی دهیم” که در مشهد با فراخوان منتقدین تیم مذاکر کننده هسته‌ای برگزار شد پرداخت. عملکرد جناحی صداو سیما در حالی توسط متولیان این رسانه هدایت می شود که قرار بود صداوسیما رسانه ملی باشد!!

 

 

 

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: