عکس های عروسی لیونل مسی + تصاویر کامل

عکس های عروسی لیونل مسی

عکس های عروسی لیونل مسی را مشاهده میکنید مس و دوست دخترش که ۱۰ با هم زیر یک سقف زندگی کردند و دارای دو فرزند نیز هستند روز جمعه ازدواج کردند و باشکوه ترین مراسم عروسی دنیا را به نام خود ثبت کردند بنا بر گزارش ها عروسی لیونل مسی به عنوان باشکوه ترین مراسم عروسی در کتاب گینس به ثبت رسیده است در این عروسی که تحت تدابیر امنیتی شدید برگزار شد چهره ها مشهور ورزشی و سیاسی حضور یافتند.

عروسی لیونل مسی

عکس های عروسی لیونل مسی

عکس های مراسم ازدواج مسی ۳۰ ساله با آنتونلا روکوز ۲۹ ساله روز گذشته دریک مراسم گران قیمت و لاکچری و با میهمانان ویژه و هم تیم هایش برگزار کردند ، جشنی که طبق برنامه ریزی های چند ماه قبل در زادگاه ستاره شماره ۱۰ تیم فوتبال بارسلونا برپا شد.

میهمانان و تشریفات عروسی لیونل مسی

ستاره های جهان فوتبال به همراه همسرانشان با جت های شخصی یک به یک برای حضور در این مراسم به شهر روساریو آرژانتین می رسیدند میهمانانی که در میان آنها همانطور که انتظار می رفت سرخیو آگوئرو، کارلس پویول، ژاوی هرناندز، و سسک فابرگاس در مراسم ازدواج مسی حضور خواهند داشت.

روزنامه آرژانتینی کلارین مراسم ازدواج مسی را “ازدواج سال” و حتی “ازدواج قرن” خواند.

به گزارش دیلی میل ۲۶۰ نفر به مراسم عروسی دعوت شده اند. سوارز و نیمار، از هم تیمی های مسی در بارسلونا، از مهمان های این مراسم بزرگ خواهند بود.

عکس دسته جمعی فوتبالیست ها و همسرانشان در فرودگاه قبل از حضور در مراسم عروسی لیونل مسی

بازیکنان بارسلونا در عروسی مسی

نزدیک به ۱۵۰ خبرنگار برای پوشش جشن عروسی و ۳۰۰ افسر امنیتی وظیفه تامین امنیت این مراسم را بر عهده دارند. علاوه بر حضور سنگین نیروهای پلیس برای تامین امنیت در اطراف هتلی که محل عروسی است، شرکت های امنیتی خصوصی هم برای مراقبت از فضای داخل سالن بکار گرفته شدند.

مراسم ازدواج لیونل مسی و آنتونلا روکوزو در مجموعه مرکزی هتل روزاریو برگزار می شود.روزاریو در امتداد رودخانه پارانا پایه‎گذاری شده، و ۳۰۰ کیلومتر با بوئنوس آیرس فاصله دارد.

 

عکس های عروسی لیونل مسی و آنتونلا روکوز

عکس های عروسی لیونل مسی

عکس عروسی لیونل مسی و همسرش

عکس های عروسی لیونل مسی

هنگام ورود لیونل مسی به محل برگزاری جشن عروسی

عکس های عروسی لیونل مسی

مدل لباس عروس همسر لیونل مسی

عکس های عروسی لیونل مسی

عکس پدر ، مادر و خواهر لیونل مسی

عکس های عروسی لیونل مسی

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: