همه چیز درباره عروسی لیونل مسی

عروسی لیونل مسی Wedding Lionel Messi

عروسی لیونل مسی روز جمعه برگزار خواهد شد این فوق ستاره فوتبال جهان قرار است با دوست دختر خود ۱۰ با هم زندگی مشترک داشته اند و همچنین دارای دو فرزند نیز هستند لیونل مسی روز جمعه با برگزاری عروسی خود قرار است ۲۰۰ مهمان دعوت کند که مارادونا غایب بزرگ این مراسم میباشد بدون شک این مراسم عروسی یکی از باشکوترین مراسم عروسی خواهد باید و خبرنگاران زیادی این مراسم را پوشش خواهند داد.

لیونل مسی و همسرش انتونلا روکوز

لیونل مسی و همسرش انتونلا روکوز,زن لیونل مسی

 

جزئیات مراسم عروسی لیونل مسی و  آنتونلا

به گزارش goal ستاره شماره ۱۰ آبی اناری پوشها روز جمعه مراسم ازدواج خود با آنتونلا روکوز را برگزار خواهد کرد ، همانطور که انتظار می رفت بهترین بازیکن فوتبال جهان برای این مراسم تشریفات خاصی در نظر گرفته است که در ادامه خواهیم گفت.عروسی لیونل مسی

 
تاریخ عروسی لیونل مسی با انتونلا روکوز

زمان دقیق این مراسم ۳ ژوئن ساعت نوزده به وقت پایتخت آرزانتین و ساعت ۲:۳۰ یه وقت تهران گزارش شده و در زادگاه مسی و نامزدش یعنی شهر “روزاریو سانتافه” این دو با یکدیگر ازدواج خواهند کرد ، مراسمی که به واسطه میهمانان ویژه یکی از پرستاره ترین مراسم ازدواج خواهد بود. پیش بینی می شود که این مراسم یکی از پرهیجان ترین مراسم ازدواج چهره های مشهور باشد و برای همین برقراری امنیت آن هم در چنین منطقه ای کار اهمیت دوچندانی خواهد داشت طوریکه ۲۰۰ نیرو امنیتی برقراری امنیتش را به عهده داشته باشد. در ادامه کارت عروسی و تالار برگزاری مراسم ازدواج لیونل مسی را خواهید دید.

 
کارت عروسی لیونل مسی

 کارت عروسی لیونل مسی

 

منوی مراسم ازدواج لیونل مسی و آنتونلا جزئیات بیشتری در این مورد دارد ، بر اساس همین منو می توان فهمید که جشن عروسی مسی ۲۵۰ میهمان ویژه دارد که در بین انها نام چهره های سرشناسی از باشگاه بارسلونا و تیم ملی آرژانتین دیده می شوند. جدای از مهمانان، ۱۵۰ خبرنگار از سراسر دنیا هم مجوز حضور در جشن را به دست آورده اند و مراسم جشن را از خارج از هتل پوشش خواهند داد.
محل برگزاری مراسم ازدواج لیونل مسی

این مراسم در مجتمع سیتی سنتر کازینو روزاریو برگزار می شود و قرار است ،بیرون مجتمع هم روی پرده ایبزرگ قرار است مراسم برای هواداران بیرون سالن نمایش داده شود.

تصویر منتشر شده از سالن و تالاری که عروسی لیونل مسی در آن برگزار خواهد شد

تالار عروسی لیونل مسی
منوی غذای جشن عروسی لیونل مسی

به گزارش goal منوی غذای مراسم از مدتها قبل تعیین شده است و چندین نوع غذا و دسر به تناسب ذائقه میهمانان انتخاب شده است ، پنیر ، گوشت سرد ، نان ، سالاد ، سوشی ، پاستای توپی پرشده با ریکوتا و موزارلا و ژامبون و گوشت که نوعی غذای بومی زادگاه مسی است.علاوه بر اینها که خوراک های اصلی هستند چندین نوع غذای محلی نیز برای پذیرایی از میهمانان سرو خواهد شد.

لیونل مسی و همسرش از مهمانان خواسته اند تا تمام هدایایشان برای این عروسی را به بنیاد خیریه لیونل مسی بپردازند تا این هدایا صرف امور خیریه شود.امور خیریه مورد نظر لئو و همسرش بخش حمایت از کودکان است که مسئول رسیدگی به سلامت ، درمان ، تحصیل و تغذیه آنهاست.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: