مراسم ازدواج در بیمارستان +تصاویر

ازدواج در بیمارستان یکی از صحنه های انسان دوستانه و رمانتیک را به وجود آورد دختری که حاضر شد با مرد سرطانی ازدواج کند که لحظات پایانی عمر خود ا پشت سر میگذاشت.

ازدواج در بیمارستان با مرد سرطانی

مراسم ازدواج در بیمارستان

ازدواج دختر با پسر سرطانی

مراسم ازدواج در بیمارستان

ازدواج در لحظات پایانی عمر

مراسم ازدواج در بیمارستان

جزئیات ازدواج دختر با پسر سرطانی

صحنه ای زیبا و شاعرانه و در عین حال تأثر برانگیز در یکی از اتاق های بیمارستان «اسپرینگ هیل» در شهر روچدیل بریتانیا رقم خورد و مراسم ازدواج مردی که از بیماری سرطان رنج می برد برگزار شد.
او در واپسین لحظات زندگی منتظر بود تا زن مورد علاقه اش به نزد او بیاید.
«رِی کِرشاو» ۶۳ ساله و «ترسی بروکس » ۴۵ ساله تصمیم داشتند تا سال آینده مراسم ازدواج رویایی خود را در «تنریف » جزایر قناری برگزار کنند. همه چیز طبق برنامه پیش می رفت تا اینکه در مارس گذشته ابتلای کرشاو به بیماری سرطان تشخیص داده شد و همه ی برنامه های این زوج را بر هم زد.
بنا به گزارش روزنامه دیلی میل و بنا به اظهارات پزشکان، این مرد از بیماری سرطان روده پیشرفته رنج می برد و چند روز بیشتر زنده نخواهد بود. همین موضوع این زوج را بر آن داشت تا مراسم ازدواج خود را پیش از موعد و در بیمارستان محل درمان برگزار کنند.
خیّرین انگلیسی از این مراسم پر رنج و در عین حال زیبا و باشکوه استقبال کرده اند و با ارسال گل، پرداخت هزینه ی لباس، ماشین و کیک عروسی، ازدواج آن دو را تبریک گفته اند.

مراسم ازدواج در بیمارستان

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: