تمرینات عجیب و غریب تیم هامبورگ آلمان + صاویر

تیم فوتبال هامبورگ به منظور حضوری موفق در فصل جدید بوندس‌لیگای آلمان این روزها تمرینات عجیب و البته جالبی را پشت‌سر می‌گذارد.
به گزارش مجله مراحم، تیم فوتبال هامبورگ فصل گذشته با قرار گرفتن در رده شانزدهم جدول بوندس‌لیگا برای بقا در این لیگ، راهی بازی پلی‌آف شد و در دو دیدار رفت‌و‌برگشت مقابل «گروتر فورث» به نتیجه تساوی یک بر یک رسید ولی با توجه به گل‌زده در خانه حریف در سطح اول فوتبال باشگاه‌های آلمان باقی ماند.
میرکو اسلومکا، سرمربی ۴۶ ساله هامبورگ که نمی‌خواهد شاگردانش همانند فصل گذشته عملکرد ضعیفی داشته باشند این روزها تیمش را در اردوگاهی نظامی که مربوط به نیروی دریایی آلمان است تمرین می‌دهد. این اردوگاه در شهر فلنزبورگ واقع در ایالت شلسویگ هولستین آلمان واقع شده است.
از جمله تمرینات این تیم آلمانی می‌توان به حمل آدمک‌هایی به وزن ۲۲ کیلوگرم، عبور از بین تایرها، بالا رفتن از دیوارهای چوبی و حفظ تعادل روی سیم‌های باریک اشاره کرد.
اسلومکا، سرمربی هامبورگ در خصوص تمرینات تیمش گفت: پیش از شروع فصل برنامه‌ای سخت، قدرتی و استقامتی را برای بازیکنان در نظر گرفته‌ایم که همکاری آنها را برای پیشبرد اهداف‌مان هم می‌طلبد.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: