دختر پشمالو و گرگ نما +تصاویر

به گزارش مجله مراحم یک کودک تایلندی که به دلیل وجود موهای زاید فراوان بر روی صورت و بدن خود به دختر گرگ نما یا دختر میمونی شهرت یافته است. وی در میان هم کلاسی‌ های خود بسیار محبوب است. سوپاترا ساسوفان ۱۱ ساله یک دختر تایلندی است و به نوعی سندرم به نام آمبراس مبتلا است. این سندروم باعث رویش موهای زائد بر روی صورت ، گوشها ، دستها ، پاها و پشتش شده است.
 
دختر گرگ نما دختر گرگ نما
این دختر بچه ۱۱ ساله که شهرت و محبوبیت بسیار زیادی میان همکلاسی‌های خود دارد، در این باره خاطر نشان کرد: من از این که نامی در کتاب رکوردهای گینس دارم، بسیار خوشحالم! بر اساس گزارش رسانه‌های رسمی تایلند، این دختر یکی از ۵۰ نفری است که از این مشکل رنج می‌برد، این کودک در بخشی از صحبت‌ هایش گفته بود که تعداد اندکی از مردم وی را مورد تمسخر قرار داده و لقب صورت میمونی را به او داده‌اند.
 
دختر گرگ نما
 
این کودک همراه با خانواده‌ خود در یک خانه تک‌اتاق خوابه در منطقه پراناکوم در حومه پایتخت زندگی می‌کند و یکی از سرگرمی‌های مورد علاقه‌اش تماشای تلویزیون است. پدر این دختر ۱۱ ساله که خود یک جواهرساز است، در مصاحبه‌ای با روزنامه‌ دیلی میل خاطر نشان کرد: پس از تولد دخترم او با این مشکل مواجه بود.
 
او تا سن دو سالگی دو بار تحت عمل قرار گرفته بود تا بتواند درست تنفس کند. البته دخترم دارای مشکلات دیگری همچون کاهش رشد دندان‌هایش، تاری و کاهش دید هم است و متاسفانه با این که پزشکان با لیزر حجم وسیعی از موها را برداشته‌اند، اما با افزایش سن وی موها هم ضخیم‌تر می‌شود.
 
 
 دختر گرگ نما دختر گرگ نما دختر گرگ نما

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: