خانواده گرگ نما (تصاویر)

هایپرتریکوزیس نام بیماری است که در اثر ابتلا به آن تمام بدن شروع به تولید و رشد مو خواهد کرد.این عارضه ای است که خانواده ای در نپال به آن گرفتار هستند. این مادر و سه فرزندش همگی دارای این اختلال و عارضه پزشکی شده اند و تصمیم گرفتند که بدن خود را با استفاده از لیزر تمیز نمایند.

این تصاویر چهره این خانواده را پس از لیزر درمانی های بسیار نشان میدهد. به هایپرتریکوزیس ارثی، سندرم گرگ نمایی یا Werewolf هم گفته می شود، این نام گذاری برخاسته از افسانه های اساطیری است. این بیماری می تواند به ورت موضعی باشد و یا به صورت فراگیر کل بدن و اندام های یک شخص را درگیر کند. در ین بیماری معمولا چشم و کف دست و پا درگیر نمی شود.

خانواده گرگ نما (26 عکس)خانواده گرگ نما (26 عکس)خانواده گرگ نما (26 عکس)خانواده گرگ نما (26 عکس)خانواده گرگ نما (26 عکس)خانواده گرگ نما (26 عکس)خانواده گرگ نما (26 عکس)خانواده گرگ نما (26 عکس)خانواده گرگ نما (26 عکس)خانواده گرگ نما (26 عکس)خانواده گرگ نما (26 عکس)خانواده گرگ نما (26 عکس)خانواده گرگ نما (26 عکس)خانواده گرگ نما (26 عکس)خانواده گرگ نما (26 عکس)خانواده گرگ نما (26 عکس)خانواده گرگ نما (26 عکس)

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: