وقتی مهران غفوریان حزب اللهی میشود +تصاویر

وقتی مهران غفوریان حزب اللهی میشود و صحبت های مهران غفوریان درباره حزب الله و ماجرای مهران غفوریان با حزب الله و داستان حزب اللهی شدن مهران غفوریان را در ادامه بخوانید.

وقتی مهران غفوریان حزب اللهی میشود

بازیگر سینما و تلویزیون با حضور در همایش حمایت از جبهه مقاومت و یادبود شهدای قنیطره، گفت: هنرمندان و سینماگران وظیفه دارند که نگذارند دشمنان در میدان جنگ نرم یکه‌تازی کنند.

مجله مراحم: خبرگزاری دفاع مقدس نوشت: “مهران غفوریان” بازیگر سینما و تلویزیون که در عرصه طنز و کمدی از دهه ۷۰ توانسته در میان مردم محبوبیت قابل توجهی را کسب کند، در همایش “جهاد ادامه دارد” ویژه گرامیداشت شهید جهاد مغنیه و سردار شهید الله دادی حضور پیدا کرد.

در روز یادبود شهدای قنیطره، جهاد مغنیه و سردار شهید الله دادی در سالن وزارت کشور دیدیم که مهران غفوریان بازیگر مشهور طنز و کمدی ایران وارد شد و در ردیف اول کنار جهادگران عرصه مبارزه با استکبار نشست.

وقتی مهران غفوریان حزب اللهی میشود

وقتی مهران غفوریان حزب اللهی میشود

عکاسان و فیلمبرداران لنز دوربین‌های خود را به طرف او گرفتند. برخی می‌گفتند شاید به دنبال مجوز فیلم یا گرفتن امتیازات بیشتر است و یا تظاهر و یا شاید هم یک دعوت ساده او را به این مجلس کشانده است.

هنگام مداحی حاج سعید حدادیان بود که به چهره او نگاه می‌کردم آن زمان که از سر بریده حضرت اباعبدالله الحسین(ع) می‌خواند، چشمانی که همیشه مردم را به خنده وادار می‌کرد پر از اشک‌هایی بود که انگار چندین سال است که حبس شده‌اند.

در ادامه هم با نهایت توجه به سخنرانی سرلشکر پاسدار جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گوش فرا داد.

منتظر شدم که او از سالن خارج شود و فراغتی برای یک سوال پیدا کنم تا او پاسخ ما و خیلی‌های دیگر که سوءتعبیرهایی داشتند را بدهد. در اواسط اجرای حامد زمانی بود که او همراه با یک عده‌ای که دوست داشتند با مهران غفوریان عکس یادگاری بگیرند در لابی وزارت کشور حاضر شد.

در جریان گرفتن عکس، زنی را دیدم که با یک احساس قشنگی خطاب به این بازیگر سینما و تلویزیون گفت: «شب گذشته داشتم فیلم سینمایی “گدایان تهران” که شما در آن نقش زیبا و موثری ایفا کردید را با خانواده تماشا می‌کردیم و اصلاً فکر نمی‌کردم با شایعاتی که پشت سر شما وجود دارد، جنابعالی را اینجا ببینم. ولی بسیار خوشحالم و افتخار می‌کنم که آثار هنری شما را چه در تلویزیون و چه سینما دنبال کردم.»

من که شاهد و ناظر این صحنه بودم از مهران غفوریان پرسیدم برای مخاطبان ما جالب است بدانند چرا امروز در این مراسم حضور پیدا کردید؟ آیا صرف همان دعوت ساده‌ای است که به آن اشاره کردید.

مهران غفوریان با همان تبسّم همیشگی این‌گونه پاسخ داد: «وقتی در رسانه‌ها تصاویر شهادت برخی از مدافعان حرم خصوصاً همان سرداری که تروریست‌ها سرش را از تنش جدا کرده بودند (سردار اسکندری) و همچنین جنایت‌های دیگری که امروز در عراق و سوریه انجام می‌شود را منتشر کردند، بسیار تحت تأثیر قرار گرفتم و همواره این دغدغه برایم به‎وجود آمده بود که بتوانم به عنوان یک مسلمان کاری انجام بدهم و این کمتر کاری بود که می‌توانستم انجام دهم.»

وقتی مهران غفوریان حزب اللهی میشود

وی در ادامه خاطرنشان کرد: «بالاخره ما بچه حزب اللهی هستیم. باید هنرمندان و سینماگران که خوشبختانه از محبوبیت خاصی در میان مردم برخوردارند از این حرکت‌ها و اقدامات رزمندگان جبهه مقاومت که به دنبال برقراری امنیت مردم جوامع اسلامی هستند، حمایت و پشتیبانی ویژه‌ای داشته باشند.»

مهران غفوریان در خاتمه اعلام کرد: «تشکر می‌کنم از همه آن‌هایی که برای امنیت مردم در ایران و کشورهای اسلامی تلاش می‌کنند و همچنین دوستانی که بنده را قابل دانستند و برای حضور در این مراسم دعوت کردند. حقیقتاً افتخار می‌کنم که در این مراسم حضور داشتم.»

اتفاق جالبی که در هنگام عکس گرفتن با مهران غفوریان افتاد این بود که پرچم “ابناء الخمینی” که حزب الله لبنان در هنگام پیروزی و موفقیت آن را برافراشته می‌کند را در مقابل خود گرفت و در این حالت با مردم مشتاق و دوستدار فرهنگ و هنر عکس یادگاری گرفت.

وقتی مهران غفوریان حزب اللهی میشود

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: