گلریزان علی کریمی برای کودکان سرطانی

در روز اول بازار تابستانه، محک میزبان بسیاری از یاوران مهربان بود که در این میان برخی چهره‌های سرشناس از جمله رخشان بنی اعتماد، پیمان و محراب قاسم خانی، روزبه نعمت اللهی، زانیار خسروی و لیلا بلوکات نیز حضور داشتند. همچنین علی کریمی، بازیکن سابق تیم ملی کشورمان نیز در این روز همراه محک بود.

علی کریمی پیراهنی را که در بازی با بایرن مونیخ به تن داشت، به همراه توپی که خودش امضا کرده بود و در بازدیدش از بخش‌های بیمارستانی و اقامتگاه محک، پر شده بود از امضاهای فرزندان محک، به این بازار اهدا کرد تا در دو روز بازار به نفع کودکان مبتلا به سرطان به حراج گذاشته شود.

در روز دوم نیز محک میزبان هزاران یاوران نیک اندیشی بود که با حضور همیشگی خود در کنار کودکان مبتلا به سرطان، محک را در ارائه هر چه بهتر خدمات حمایتی و درمانی به این کودکان و خانواده‌هایشان یاری می دهند.

حامد حدادی، روزبه نعمت اللهی، پولاد کیمیایی، میلاد کی‌مرام، کمند امیرسلیمانی، بهاره رهنما، مهناز افشار و سحر دولتشاهی از جمله بازدید کنندگان روز پایانی بازار تابستانه محک بودند.

در این روز تابلویی نقاشی که توسط ۱۱ نفر از کودکان مبتلا به سرطان محک کشیده شده بود، به صورت نمادین به فروش دسته جمعی گذاشته شد که در حین فروش این تابلو، روزبه نعمت اللهی که به نمایندگی از اهالی موسیقی در این برنامه حضور یافته بود، تعدادی از ترانه‌های درخواستی یاوران حاضر در بازار را اجرا کرد. حین اجرای قطعاتش، مبالغ اهدایی حضار برای هدیه به کودکان محک را جمع آوری کرد. وی یکی از قطعاتش را به این کودکان تقدیم کرد. همچنین قطعه «ایران» را در کنار علی کریمی که در این برنامه حضور پیدا کرده بود خواند و آن را به این فوتبالیست بزرگ تقدیم نمود.

همچنین پیراهنی که علیرضا حقیقی، دروازه‌بان تیم ملی کشورمان در بازی با آرژانتین در جام جهانی ۲۰۱۴ به تن داشت و پس از بازگشت از برزیل به کودکان محک اهدا کرده بود، به صورت نمادین به فروش جمعی گذاشته شد.

بادکنک آرزوهای یاوران محک، که سرشار از آرزوی تندرستی و بهبودی برای کودکان مبتلا به سرطان محک بود، در آخرین ساعات بازار تابستانه محک به آسمان پرواز کرد تا پیام عشق و نوع‌دوستی و آرزوی سلامتی را گسترش دهند به این امید که روزی فرا برسد که جهان برای همیشه با بیماری سرطان خداحافظی کند.

تمامی غرفه های این بازار و اجناس آن همانند تمامی بازارهای محک کاملاً اهدایی بوده و تمامی عواید حاصل از فروش کالاهای اهدایی بازار به نفع کودکان مبتلا به سرطان تحت حمایت محک خواهد بود.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: