جشنواره سیبیل در تهران

جشنواره سیبیل در تهران و سیبیل به کی بیشتر میاد موضوعی جالب در تهران برگزار شده است.

جشنواره سیبیل در تهران

تصاویری به تازگی در کانال های تلگرامی منتشر شده با عنوان “جشنواره سیبیل در تهران” مصادف با اربعین حسینی! و درباره آن جنجال ها و انتقادات بسیار زیادی انجام داده که نباید در آستانه اریعین چنین جشن های خارج از عرفی را برگزار میکرده اند!

جشنواره سیبیل در تهران,سیبیل به کی بیشتر میاد

مسابقه سبیل در تهران

خلاصه ماجرا اینکه جنجال بسیار زیادی به راه افتاده است اما…

اما گویا بازار شبکه های اجتماعی کسات شده و برای داغ کردن فضا اقدام به انتشار تصاویر قدیمی کرده اند چرا که این تصاویر مروبط به سال ۱۳۹۳ که توسط گروه “موسیلی و گلابتون” برگزار شد و دختران و پسران زیادی در این جشن شرکت کردند.

در ضمن هیچ اقدام خارج از عرفی نیز صورت نگرفت و دختران و پسران با یک سیبیل مصنوعی عکس های یادگاری از خود میرفتند.

جشنواره سیبیل در تهرانجشنواره سیبیل در تهران,سیبیل به کی بیشتر میاد

مسابقه سیبیل به کی بیشتر میاد

حالا برخی از کانال های تلگرامی با انتشار این تصاویر قدیمی سعی کرده اند که جنجالی جدید به پا کنند و بازار خود را داغ کنند و بسیاری که کاربران نیز که از موضوع خبر ندارند با بازنشر این خبر و تصاویر به جنجالی شدن بیشتر آن دست میزنند.

و اما در ادامه به اطلاعات کاملی درباره این جشنواره میپردازیم و گزارشی از “جشنواره سیبیل در تهران” در این مطلب ارائه میدهیم که با این حواشی آشنا شوید.

جشنواره سیبیل در تهران,سیبیل به کی بیشتر میاد

جشنواره سیبیل به کی بیشتر میاد؟

حدود ۳۰۰ نفر در «سیبیل‌واره‌ای» با عنوان «سیبیل به کی بیشتر میاد؟» در ایران شرکت کردند و «خوش سیبیل‌ترین‌ها» انتخاب شدند. نکته جالب حضور پرشمار خانم‌ها در این مسابقه است. گزارش تصویری مجله مراحم از «سیبیل‌واره» را ببینید.

یکی از مدیران گروه «موسیلی و گلابتون» که این مسابقه را برگزار کرده است درباره چگونگی شکل‌گیری ایده این مسابقه می‌گوید: «از حدود یک سال پیش از خریداران این سبیل‌ها عکس می‌گرفتم. یکی از دوستانم عکس‌ها را دید و پیشنهاد برگزاری این مسابقه را داد.»

جشنواره سیبیل در تهران,سیبیل به کی بیشتر میاد

یکی از شرکت‌کنندگان این دور مسابقه با بیش از ۷۰۰ لایک به انتخاب شرکت‌کنندگان اول شد.

مدیر گروه «موسیلی و گلابتون» مي‌گويد: «این‌گونه شد که صفحه‌ای در فیس‌بوک باز کردم، جایزه کمی در حد ۱۰۰ هزار تومان هم تعیین کردیم. قوانین شرکت در مسابقه را هم آزاد گذاشتیم.»

جشنواره سیبیل در تهران,سیبیل به کی بیشتر میاد

شرکت‌کنندگان در این «سیبیل‌واره»، از بین ۷ نوع سبیل، بر اساس این‌که چه نوع سبیلی بیشتر به آن‌ها می‌آید‌، می‌توانستند سبیل خود را انتخاب کنند. آیا این ۷ نوع سبیل اسمی هم دارند؟ مدیر گروه «موسیلی و گلابتون» پاسخ می‌دهد: «سیبیلو، سیبیلوست. برای این ۷ نوع سیبیل اسم انتخاب نکرده‌ایم.»

مدیر گروه «موسیلی و گلابتون» می‌گوید: «البته خیلی‌ها هم می‌خواستند در مسابقه شرکت کنند ولی به سیبیل‌ها دسترسی نداشتند.»

جشنواره سیبیل در تهران,سیبیل به کی بیشتر میادجشنواره سیبیل در تهران,سیبیل به کی بیشتر میادجشنواره سیبیل به کی بیشتر میاد؟جشنواره سیبیل در تهران,سیبیل به کی بیشتر میادجشنواره سیبیل در تهران,سیبیل به کی بیشتر میادجشنواره سیبیل در تهران,سیبیل به کی بیشتر میادجشنواره سیبیل در تهران,سیبیل به کی بیشتر میادجشنواره سیبیل به کی بیشتر میاد؟جشنواره سیبیل در تهران, دختر سبیلو,مسابقه سبیل در تهرانجشنواره سیبیل در تهران, دختر سبیلو,مسابقه سبیل در تهرانجشنواره سیبیل در تهران,سیبیل به کی بیشتر میاد,دختر سبیلوجشنواره سیبیل در تهران,سیبیل به کی بیشتر میاد,دختر سبیلوجشنواره سیبیل در تهران, دختر سبیلو,مسابقه سبیل در تهرانجشنواره سیبیل در تهران,سیبیل به کی بیشتر میاد,دختر سبیلوجشنواره سیبیل در تهران, دختر سبیلو,مسابقه سبیل در تهرانجشنواره سیبیل در تهران, دختر سبیلو,مسابقه سبیل در تهرانجشنواره سیبیل در تهران,سیبیل به کی بیشتر میاد,دختر سبیلوجشنواره سیبیل در تهران,سیبیل به کی بیشتر میاد,دختر سبیلوجشنواره سیبیل در تهران,سیبیل به کی بیشتر میاد,دختر سبیلوجشنواره سبیل در تهرانجشنواره سیبیل در تهران,سیبیل به کی بیشتر میاد,دختر سبیلومسابقه سبیل در تهرانجشنواره سیبیل در تهران,سیبیل به کی بیشتر میاد,دختر سبیلو

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: