نمایندگان خوزستان چرا در دوره احمدی نژاد ماسک نزدند؟

مجله مراحم: نمایندگان استان خوزستان در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی یکشنبه ۲۶ بهمن‌ ماه پارلمان، در اعتراض به وضعیت نامناسب و آلوده هوا و عملکرد نامناسب دستگاه‌های ذی‌ربط در قبال این معضل، با «ماسک‌» در صحن علنی مجلس حضور یافتند.

 

 

افشاگری ابتکار درباره نمایندگان منتقد

 

 

گفتنی است هفته گذشته روزنامه کارون در صفحه اول خود نوشته بود: 

متاسفانه و در حالیکه گرد و خاک سالهاست زندگی خوزستانی ها را سخت و طاقت فرسا نموده و موجی از مهاجرت نخبگان را از استان فراهم آورده، سرمایه گذاری در استان به حداقل رسیده و …«موج سواری» برخی افراد برای بهره گیری «سیاسی و شخصی» هم به تمامی مصائب مردم خوزستان اضافه شده است. برای مثال برخی از این آقایان نماینده، همانانی هستند که در طول ۸ سال دولت احمدی‌نژاد دم برنیاورده، اما حالا یکباره «دلواپس» گردوخاک شده و علیه دولت روحانی و معصومه ابتکار (رییس سازمان محیط زیست ایران) بیانیه سیاسی می‌دهند تا از این طریق خود را در کنار مردم مظلوم و سختی کشیده خوزستان جا بزنند! (به یاد داشته باشیم به انتخابات مجلس هم نزدیک می‌شویم!)

جا دارد از این آقایان بپرسیم چطور ۸ سال در دوره احمدی‌نژاد لام‌تا کام حرف نزدید، انتقادی نکردید و برخی‌تان از مواهب و امتیازات ایشان هم بهره‌مند شدید! ( حداقل یکی از شما را ما «کارونی‌ها» به خوبی می شناسیم که چگونه در موج سواری استادید!) اما حالا ژست ناراحتی از وضع موجود می‌گیرید؟! مگر گردوخاک طی همین ۲سال دولت روحانی ایجاد شده است؟! اگر کم‌حافظه هستید فقط یادآوری می‌کنیم این معضل از حدود۱۲سال قبل آغاز شده، یعنی همزمان با ْآغاز دوره دولت مورد حمایت و محبوب شما! بخاطر می‌‌آورید آقایان « دلواپس»؟!

 

 

 

 

 

 

افشاگری “ابتکار” درباره نمایندگان منتقد 

رییس سازمان محیط زیست در گفت و گو با شرق اعلام کرد: «تعدادی از همین نمایندگان که در این روزها سرسختانه درحال انتقاد از سازمان محیط‌زیست هستند، دقیقا سه‌روز قبل از وقوع اولین موج گردوغبار، در کمیسیون تلفیق مجلس، در یک نوبت همه اعتبارات پیش‌بینی‌شده برای مقابله با پدیده گردوغبار در بودجه سال٩۴ که از سوی سازمان محیط‌زیست در بودجه گنجانده شده بود را به‌صورت کامل حذف و آن را به یکی از مصارفی که مد‌نظر خودشان است منتقل کردند.»
 

نمایندگان مجلس نهم اعتبارات مقابله با ریزگردها را در سال ۹۲ نیز از بودجه حذف کرده بودند. در همان موقع معاون حقوقی و امور مجلس سازمان محیط زیست در همین رابطه گفته بود: «با حذف اعتبار گردوغبار و ریزگرد از محل مازاد درآمد نفتی، اعتباری برای مهار این پدیده‌های مخرب وجود ندارد.»

 
افشاگری ابتکار درباره نمایندگان منتقد

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: