حواشی لیگ والیبال بانوان ایران (تصاویر)

گزارش تصویری دیدار تیم‌های والیبال بانوان ذوب‌آهن و سایپا

در هفته ششم لیگ برتر والیبال بانوان باشگاه های کشور  تیم های ذوب اهن اصفهان و سایپای تهران از ساعت ۱۱ در اصفهان به مصاف هم رفتند که در پایان این دیدار شاگردان فریبا صادقی سه بر صفر پیروز شدند.

والیبال زنان ایران لیگ برتر والیبال بانوان لیگ والیبال زنان مسابقات والیبال بانوان والیبال بانوان,دختران والیبالیست والیبال بانوان والیبال بانوان والیبال دختران عکس والیبال دختران

لیگ برتر والیبال بانوان ؛ پیروزی ذوب آهن، دانشگاه آزاد و بانک سرمایه

هفته ششم دور رفت لیگ برتر والیبال بانوان با سه مسابقه پیگیری شد و تیم های ذوب آهن، دانشگاه آزاد و بانک سرمایه برابر حریفان خود به پیروزی رسیدند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته ششم دور رفت مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های بانوان ایران جام «شهدای منا» امروز با سه دیدار در شهرهای اصفهان و تهران (دو دیدار) پیگیری شد.
در نخستین مسابقه این هفته و در سالن ملت اصفهان، ذوب آهن سه بر صفر نارنجی پوشان سایپا را شکست داد و با ۵ برد و ۱۵ امتیاز در صدر جدول باقی ماند.
این دیدار ۸۶ دقیقه طول کشید و ذوبی ها در سه ست متوالی با امتیازهای ۲۵ بر ۲۰، ۲۵ بر ۱۷ و ۲۵ بر ۱۸ سایپا را شکست دادند تا نارنجی پوشان ۹ امتیازی باقی بمانند و به رتبه چهارم جدول سقوط کنند.
در دومین مسابقه این هفته لیگ برتر والیبال بانوان تیم های دانشگاه آزاد و شهرداری تبریز در سالن فتح علوم تحقیقات به مصاف یکدیگر رفتند که میزبان سه بر صفر به پیروزی رسید تا سومین برد خود را کسب کند.
شهرداری تبریز با پذیرش این شکست در دیداری ۸۴ دقیقه ای همچنان بدون برد و امتیاز در انتهای جدول باقی ماند.
سومین دیدار هفته ششم لیگ برتر بانوان در سالن صنعت نفت برگزار شد تیم پارسه تهران میزبان بانک سرمایه بود که سه بر صفر مغلوب میهمان خود شد.
تیم بانک سرمایه با کسب این برد ۱۲ امتیازی شد و به رتبه دوم جدول آمد تا تنها رقیب ذوب آهن برای کسب مقام قهرمانی نیم فصل لیگ برتر والیبال بانوان باقی بماند.
تیم پارس شیراز که با یک برد و ۳ امتیاز در رتبه ششم جدول قرار دارد، این هفته استراحت داشت.

نتایج کامل هفته ششم لیگ برتر والیبال بانوان به قرار زیر است:

ذوب آهن اصفهان ۳ – سایپا تهران صفر (۲۵ بر ۲۰، ۲۵ بر ۱۷ و ۲۵ بر ۱۸)
دانشگاه آزاد ۳ – شهرداری تبریز صفر (۲۵ بر ۱۲، ۲۵ بر ۱۰ و ۲۵ بر ۱۶)
پارسه تهران صفر – بانک سرمایه ۳ (۲۰ بر ۲۵، ۲۲ بر ۲۵ و ۲۰ بر ۲۵)

جدول لیگ برتر والیبال بانوان در پایان هفته ششم به قرار زیر است:

۱- ذوب آهن ۵ برد و ۱۵ امتیاز
۲- بانک سرمایه ۴ برد و ۱۲ امتیاز
۳- دانشگاه آزاد ۳ برد و ۹ امتیاز
۴- سایپا ۳ برد و ۹ امتیاز
۵- پارسه ۲ برد و ۶ امتیاز
۶- پارس یک برد و ۳ امتیاز
۷- شهرداری تبریز بدون برد و امتیاز

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: