هدیه جالب ایرانی ها به مسی برای دلجویی از او + تصاویر خبری

پس از همگروهی ایران با آرژانتین، گروهی از کاربران ایرانی شبکه های اجتماعی با هجوم به صفحه لیونل مسی اتفاق ناخوشایندی را رقم زدند که ناراحتی این بازیکن و البته خیل عظیمی از مردم ایران را به همراه داشت.

پس از آن مسئولان فدراسیون فوتبال تصمیم گرفتند در حاشیه جام جهانی با تقدیر از این بازیکن به نوعی از وی دلجویی کنند.

قرار است یک تابلو فرش نفیس منقش به چهره مسی پیش از بازی به وی اهدا شود که تصویر آن را در زیر می بینید:

 

هدیه جالب ایرانی ها به مسی+عکس

 

 

 

 

پیشنهاد بی شرمانه بالوتلی و شب ناکامی او

 

 

 

 

او در توئیترش نوشته بود که اگر ایتالیا کاستاریکا را ببرد و او گل بزند می خواهد ملکه انگلیس یک بوسه برای او بفرستد. این نوشته بی ادبانه بالوتلی انتقادات بسیار زیادی را برانگیخت. او پس از این حرکت بی ادبانه شب گذشته نیز نه تنها گلی برای ایتالیا نزد بلکه شاهد شکست تیمش مقابل کاستاریکا بود. 

 

 

نامزد بالوتلی در استادیوم

 

 

 

 


 

 

 

 

حامیان تیم ملی در برزیل

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

امیر تتلو با اشتراک گذاری این عکس نوشت:
اومدم استادیوم برد تیم ملى رو ببینم که دیدم !!! مطمئن بودم میبریم اونم ٣ هیچ !!!! اومدم از نزدیک ببینم !! یکپارچگى و غیرت و دیدم !! خیلى خوشحالم مرسى از همه ، مرسى بچه هاى تیم ملى ، تشکر ویژه از دوستانى که امنیت و برقرار میکردن همه چى عالى بودچقدر نظم و چقدر احترام !خدایا شکرت !! آرزو داشتم آقا مهدویکیارو از نزدیک ببینم اونجا دیدم و تازه منو برد نشوند پیش خودش !! ممنونم ! مرسى از آقاى حاجى لو کلى به ما لطف کردن !! ممنون از همه هموطنا، یه جورى تشویق کردیم که دستاى ایتالیا ییا میلرزید !!! من افتخار میکنم که پسر این سرزمینم و مطمئنم که آرژانتینم تو فوتبال میبریم !! خدایا کمکموووووون کن دیگه نوبت ماست !! بگین آمییییییین

 

 

 

 

 


 

 

 

 

لیونل مسی یک روز قبل از بازی تیم‌های ملی فوتبال آرژانتین و ایران در رقابت‌های جام جهانی برزیل در شهر بلوهوریزنته به آرایشگاه رفت تا موهایش را قبل از بازی دوم آرژانتین کوتاه و مرتب کند. 

تصویر مسی در یکی از توئیترهای هواداری وی منتشر شده و در آن آمده است: “یک روز قبل از بازی با ایران، ستاره آرژانتین چهره‌اش را با فرم یکسان در باشگاه اتلتیکو مینیرو تغییر داده است”. 

 

در انتهای این پیام هم آمده است: “فردا مقابل ایران از ساعت ۱۳؛ چهره جدید خوش شانسی می‌آورد”؟


 

 

 

 

محمد بسیک، وداد ایبسویچ، و اید ویسکا سه بازیکن بوسنی و هرزگوین در جام جهانی روز جمعه به مسجد کویابا رفتند و نماز جمعه خواندند و عکس یادگاری انداختند. جامعه مسلمان کویابا حدود ۴۰۰ عضو دارد.

 

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: